Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

HK “Vaiņode” uzvar Ludzas “SK Latgols”

Latvijas čempionāta handbolā Betsafe vīriešu Virslīgā otro uzvaru šajā sezonā guvusi HK “Vaiņode”, kas šodien savā laukumā ar 28:25 (14:10) sagādāja jau piekto zaudējumu piecās spēlēs Ludzas komandai “SK Latgols”. Galvenais panākuma kaldinātājs vaiņodnieku rindās ar desmit vārtu guvumiem bija Gatis Taujēns.

07.10.2023 16:18

Vaiņodes komanda sezonas pirmajās piecās spēlēs bija izcīnījusi tikai vienu uzvaru, savā laukumā ar 28:27 pārspējot Virslīgas debitanti HK “S&A”.

Ludzānieši līdz šim aizvadījuši par spēli mazāk, bet pie punktiem vēl nebija tikuši.

Šīsdienas mača rezultātu jau 1. minūtē ar precīzu metienu atklāja Ludzas handbolists Guntars Lipskis (1:0), bet laukuma saimnieki atbildēja ar trim vārtu guvumiem pēc kārtas – 3:1.

Pirmo golu iemeta Gatis Taujēns, bet divus nākamos – Andis Grundmanis.

Lai arī cīņa bija pietiekami sīva, Vaiņodes handbolisti savus pretiniekus vadībā vairs nelaida.

Pēc pirmā puslaika laukuma saimnieki atradās vadībā ar 14:10, bet visā spēlē HK “Vaiņode” bija pārāka ar 28:25.