HK ”Vaiņode” vēl uzvaras meklējumos

Latvijas handbola virslīgas B grupas spēlē trešo cīņu aizvadīja HK ”Vaiņode”. Otrais posms mūsējiem nesekmīgs, jo pagaidām uzvaras prieks nav izjusts – aizvadītajā mačā kurzemnieki viesos sacentās ar HK ”Ogre/Hydrox” un piekāpās ar 23:39 (11:21).

23.03.2023 06:00

Šosezon abas vienības aizvadīja jau ceturto savstarpējo spēli, un visās pārliecinoši uzvarēja ogrēnieši. Līdzvērtīgākā bija cīņa 25. janvārī, kad vaiņodnieki savā laukumā piekāpās ar astoņu vārtu deficītu (24:32).

Aizvadītajā mačā viesi pirmo reizi pretinieku vārtsargu pārspēja trešās minūtes izskaņā, kad mājinieki jau bija realizējuši divus uzbrukumus pēc kārtas.

Minimālu deficītu mūsējie saglabāja vēl tikai līdz septītajai minūtei (4:5), bet tad ogrēnieši guva piecus golus pēc kārtas un līdz mača beigām pārsvaru neatdeva ne uz mirkli.

Kurzemniekiem aktīvs spēles pirmajā posmā bija Andis Grundmanis, kurš ne tikai regulāri iekaroja laukuma saimnieku vārtus, bet samērā bieži arī savas iespējas nopūdelēja.

Pēc piecu vārtu izrāviena viesu treneris Artūrs Auders pieprasīja minūtes pārtraukumu, pēc kā ogrēniešu skrējiens tika nedaudz piebremzēts.

Turpmākās minūtes rezultāts auga līdzīgi, bet puslaika beigās mājiniekiem padevās vēl viens iespaidīgs izrāviens, un pēc nospēlētām 30 minūtēm vidzemnieki iekrāja komfortablu desmit vārtu pārsvaru.

Otrā puslaika ievadā rezultāta starpība vēl turējās desmit golu robežās, bet, sākot ar 40. minūti, ogrēnieši pakāpeniski audzēja savu handikapu.

Mūsējie turklāt vēl nopelnīja četrus noraidījumus, kas nesekmēja vaiņodnieku izredzes uz pozitīvāku iznākumu.

Laukuma saimnieki šajā mačā atzīmējās ar daudzpusīgu uzbrukumu, jo viesu vārtus apdraudēja 13 handbolisti, bet vismaz pie viena gola tika 12 spēlētāji.

Mūsējiem aktīvākais ar 16 mēģinājumiem un septiņiem vārtu guvumiem bija Andis Grundmanis.

25. martā HK ”Vaiņode” savā laukumā sacentīsies ar SK ”Latgols”.