HK “Vaiņodei” viena uzvara un 4. vieta

Latvijas handbola virslīgas 20./21. gada sezonā “Vaiņode” nav uzvarējusi četrās spēlēs pēc kārtas, bet turnīra kopvērtējumā atrodas 4. vietā.

15.10.2020 18:40

Vaiņodnieki sezonu sāka ar uzvaru izbraukumā pret Ludzas “Latgolu” ar rezultātu 35:29, taču turpinājumā mūsējiem tik labi nav klājies. Sekoja četru neuzvarētu spēļu sērija – zaudējums 22:26 “Ogrei”, neizšķirts 19:19 pret “Jūrmalas sportu” un sakāve ar rezultātu 20:37 mačā pret pašmāju rokasbumbas ilggadējo līderi “Dobeles Tenax”.

Iespēju pārtraukt neveiksmju joslu kurzemniekiem bija pagājušajā nedēļā izbraukumā pret virslīgas pastarīti, junioru izlases bāzes komandu “MSĢ/LAT 2004”. Spēles sākumā viesi ieguva dažu vārtu pārsvaru, tomēr jau līdz pirmā puslaika vidum mājinieki pārņēma iniciatīvu un vadību, panākot 12:7.

Turpinājumā vaiņodnieki ilgstoši dzinās pakaļ sāncenšiem un bija tuvu pretinieku noķeršanai (19:21). Mača galotnē bumba lidoja tikai laukuma saimnieku vārtos, taču viss, ko mūsējie iespēja, bija sadeldēt četru vārtu deficītu līdz minimumam 25:26 pamatlaika priekšpēdējā minūtē. Atlikušajās sekundēs izraut neizšķirtu “Vaiņodei” neizdevās.

Šajā spēlē ar 9 goliem rezultatīvākais “Vaiņodes” spēlētājs bija Oskars Pāvils, kurš virslīgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ar 45 gūtiem vārtiem ieņem 5. pozīciju.

Svētdien, 18. oktobrī, vaiņodnieki pulksten 13 uzņems komandu “ASK/LSPA”.