Ceturtdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

Aplauž tuvāko sekotāju ragus

09.01.2013 07:05

Latvijas hokeja virslīgas šīgada pirmajā spēlē “Liepājas metalurgs” savā laukumā ar 5:1 pieveica Jelgavas komandu “Zemgale/JLSS”.

Pirms spēles zināmas sastāva problēmas bija jelgavniekiem, kas kopvērtējumā atrodas uzreiz aiz mūsējiem, bet arī “Metalurgs” šai spēlei nepieteica pilnīgi visus savus MHL sastāva hokejistus. Iemesli bija dažādi, bet viens no tiem – uzbrucējs Linards Mazurs-Mago kļuva par otro “Metalurga” MHL sastāva otro spēlētāju, kurš debitēja Baltkrievijas ekstralīgā. Gan viņam, gan pirmajam pieaugušo līmenī uzspēlējušajam emhāelietim pēc sestdienas ekstralīgas mača gan neizdevās dzirdēt trenera Valērija Voroņina uzslavas. Lielo metalurgu galvenais treneris preses konferencē jauniešus vērtēt negribēja, sakot, ka nav iespējams novērtēt spēlētājus, kas maču aizvadīja bez ripas. Ir kur pielikt.

Tikmēr pārējie jaunie mačā pret jelgavniekiem jau pirmajā minūtē nokļuva iedzinējos, pirmā perioda vidū Raimonds Upenieks panāca neizšķirtu, bet divās nākamajās trešdaļās mājinieki iemeta pa divām ripām. Divreiz precīzs bija Leonards Rimjāns, bet pa reizei Pauls Hodzko un Mārtiņš Oskars Freimanis.

Trešdien, 9. janvārī, abas komandas Jelgavā tiksies vēlreiz.

Andris Sudmalis,

Andra Gertsona foto

Raimonds Upenieks panāca neizšķirtu, bet Leonarda Rimjāna divi gūtie vārti sekmēja metalurgu uzvaru.