Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Balceram astotie vārti sezonā, “Sharks” piedzīvo zaudējumu pagarinājumā

Nacionālās hokeja līgas klubs Sanhosē “Sharks” savā laukumā ar 4:5 pagarinājumā piekāpās Arizonas “Coyotes”. Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers guva viesu pirmos vārtus. “Sharks” sezonā palikusi vēl viena spēle – pēc četrām dienām.

09.05.2021 09:04

Rūdolfs Balcers spēlēja Sanhosē “Sharks” otrajā virknējumā kopā ar Patriku Marlo un Tīmo Meieru. Latviešu uzbrucējs izcēlās jau septītajā minūtē, kad pretuzbrukumā tika pie metiena no zonas vidus, un ripa izspraucās starp pretinieku vārtsarga Eidina Hila kājsargiem. Balceram tas bija astotais vārtu guvums sezonā, un viņš pārtrauca piecu bezpunktu spēļu sēriju.

Viņš laukumā pavadīja 17:19 minūtes (0:37 vairākumā un 0:42 mazākumā), izdarīja divus metienus un trīs spēka paņēmienus, trīs reizes atbruņoja pretiniekus un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Balcers šosezon piedalījies 40 spēlēs, izceļoties ar 8+9.

Vienīgā reize, kad “Sharks” pabija vadībā, bija otrās trešdaļas vidū (3:2), tomēr prieki ilga mazāk par minūti. Savukārt izglābties izdevās 49 sekundes pirms pamatlaika beigām, jaunpienācējam Aleksandram Barabanovam pacīnoties vārtu priekšā un gūstot jau savus trešos vārtus astoņās spēlēs. Tādējādi “Sharks” ieguva vienu punktu, bet pagarinājumā nācās atzīt Fila Kesela un Arizonas “Coyotes” pārākumu – 4:5.

Sanhosē tas bija jau piektais zaudējums pēdējās sešās spēlēs. Balcera pārstāvētā vienība ieņem sesto vietu Rietumu divīzijā, priekšā atrodoties “Coyotes”, kas gan ir piecu punktu attālumā. Arī sezonas savstarpējos mačos labāk veicās Arizonas hokejistiem – piecas uzvaras pret trim.

“Sharks” šosezon palikusi vēl viena spēle – naktī no trešdienas uz ceturtdienu pēc Latvijas laika savā laukumā pret Lasvegasas “Golden Knights”.