Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Balceram gūti vārti un rezultatīva piespēle uzvarētā AHL spēlē

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien Amerikas Hokeja līgā (AHL) atzīmējās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli, pieliekot roku Sirakjūsas “Crunch” komandas uzvarā.

19.02.2023 09:12

“Crunch” viesos ar rezultātu 8:5 (2:1, 2:2, 4:2) uzvarēja Jūtikas “Comets”.

Balcers asistēja komandas pirmajos vārtos un pats ripu tīklā raidīja trešā perioda 12.minūtē, kad vairākuma izspēlē panāca 7:4.

Latviešu uzbrucējs šajā spēlē četrreiz meta pa vārtiem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1, abos gūtajos punktos laukumā atrodoties vairākumā.

Šajā sezonā Balcers 12 AHL mačos guvis divus vārtus, atdevis piecas rezultatīvas piespēles un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -3.