Vējš: R 4.4 m/s

Vārdadiena: Mare, Marita, Māra, Mārīte

Balceram rezultatīva piespēle zaudētā NHL mačā

Atslēgvārdi balcers rūdolfs | nhl | senators

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers pirmdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, taču viņa pārstāvētā Otavas "Senators" komanda cieta zaudējumu.

"Senators" viesos ar rezultātu 2:3 (1:0, 0:3, 1:0) piekāpās Filadelfijas "Flyers" hokejistiem, kuri cīnās par ceļazīmi uz Stenlija kausa izcīņu.

Balcers ar rezultatīvu piespēli izcēlās spēles desmitajā minūtē, kad no kreisās malas uz zilo līniju piespēlēja Krisam Tjērnijam, kurš no tālās distances panāca 1:0 "Senators" labā. Otrajā periodā mājinieki guva trīs bezatbildes vārtus, bet trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Filips Hlapīks "Flyers" pārsvaru samazināja līdz minimuma, taču viesiem atspēlēties neizdevās.

"Senators" zaudēja ceturto spēli pēc kārtas.

"Viņi cīnās par izslēgšanas turnīru un bija pārāki visu mača gaitu. Savukārt mēs šobrīd cīnāmies tikai par savu vietu laukumā un cenšamies, cik varam. Šī ir smaga sezona," pēc mača teica "Senators" aizsargs Kodijs Sīsī.

Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un vienu sekundi, šajā laikā veikdams vienu metienu pa vārtiem, pielietodams vienu spēka paņēmienu, zaudēdams vienā iemetienā un tikdams pie neitrāla lietderības koeficienta.

Liepājnieks savā NHL debijas sezonā 25 spēlēs guvis četrus vārtus, veicis četras rezultatīvas piespēles un ticis pie negatīva lietderības koeficienta -4.

"Senators" ar 52 punktiem 72 spēlēs ir pēdējā Austrumu konferencē un visā līgā, kamēr "Flyers" ar 76 punktiem 69 mačos atrodama Austrumu konferences desmitajā pozīcijā.

Otavas vienība nākamo spēli aizvadīs ceturtdien, kad savā laukumā uzņems Setluisas "Blues".