Svētdiena, 8. decembris

Vārdadiena: Gunis, Gunārs, Vladimirs

Balceram trīs punkti un spoža spēle AHL

Atslēgvārdi hokejs | rūdolfs balcers

Amerikas Hokeja līgā par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts Rūdolfs Balcers, kurš guva divus vārtus, izdarīja rezultatīvu piespēli un otro reizi sezonā atsevišķā spēlē nopelnīja trīs rezultativitātes punktus.

Rūdolfs Balcers otrajā minūtē atklāja rezultātu, otrās trešdaļas 23. sekundē asistēja topošajos uzvaras vārtos, 46. minūtē panāca 5:0 un palīdzēja Sanhosē "Barracuda" viesos ar 5:1 sakaut Sanantonio "Rampage". Balceram arī pieci metieni pa vārtiem, pozitīva lietderība +3 un, protams, pirmās zvaigznes gods. 21 gadu vecais uzbrucējs ar 29 (10+19) punktiem 40 spēlēs ir rezultatīvākais komandā, bet līgā ieņem 59. vietu. Starp līgas debitantiem Balcers ir 11. rezultatīvākais.