Svētdiena, 24. jūnijs

Vārdadiena: Jānis

TV – Hokejistiem otrā uzvara  (8)

Atslēgvārdi hokejs | baltkrievijas hokeja čempionāts

Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta spēlē SK "Liepājas metalurgs" ar 3:2 uzvarēja komandu "Gomeļ", tādējādi izcīnot otro uzvaru šajā turnīrā. Spēles ievadā abām komandām izdevās pa reizei izskriet pret sāncenšu vārtiem, bet šīs epizodes ar vārtu guvumiem nevainagojās. Liepājniekiem labākā iespēja izvirzīties vadībā bija pēc Grāvīša metiena vairākumā, bet ripa trāpīja pa vārtu pārliktni.

Kopumā līdzigajā pirmajā periodā vārti tomēr tika gūti - deviņas sekundes līdz pārtraukumam tas izdevās viesu uzbrucējam Pāvelam Musijenko.

Pēc pārtraukuma leipājniekiem bija ievērojams pārsvars, un pat spēlējot vienādos sastāvos viesi pamatīgi tika iespiesti viņu zonā. Ar vārtu gūšanu mūsējiem gan joprojām nesekmējās (pat gandrīz minūti spēlējot piecatā pret trim pretiniekiem). Galu galā Brahmanim tomēr izdevās pārspēt sāncenšu vārtsargu Miļčakovu - 1:1.

Jau pašā pēdējā perioda sākumā Juris Ozols ar metienu gandrīz no zilās līnijas pirmo reizi mačā izvirzīja vadībā liepājniekus. Brahmanim atrodoties uz noraidīto soliņa viesi atkal izlīdzināja rezultātu, bet Edijs laboja savu kļūdu. Metalurgiem spēlējot vairākumā viņš guva uzvaras vārtus, kā arī nopelnīja sev cīņas labākā spēlētāja balvu.

SK "Liepājas metalurgs" šī bija otrā uzvara divās BAČ spēlēs. Nākošais mačs mūsējiem otrdien, 16.septembrī pulksten 18.30 Liepājā pret "Metallurg" no Žlobinas.

Treneru komentāri:
Vladimirs Golubovičs ("Liepājas metalurgs"):
Bija lietas, kas mums sanāca, bija, kas nesanāca, tai skaitā arī dēļ tā, ka nevaram spēlēt ar pilnām četrām maiņām, bet priecē, ka otro spēli pēc kārtas mēs parādījām raksturu.

Aleksandrs Andrijevskis ("Gomeļ"):
Ar rezultātu neesmu apmierināts, bet ar spēles saturu gan. Protams, ja neskaita tās ripas, ko iemeta mūsu vārtos.