Vējš: R 3.9 m/s

Vārdadiena: Fricis, Vikentijs, Vincents

TV – "Liepājas metalurgs" – "Brest" 4:1 (spēle beigusies)  (6)

Atslēgvārdi hokejs | baltkrievijas hokeja čempionāts

Baltkrievijas hokeja čempionāta spēlē SK "Liepājas metalurgs" ceturtdien savā laukumā ar 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) pieveica komandu "Brest". Labās ziņas metalurgiem bija tādas, ka spēlēt varēja Brahmanis, kurš nepabeidza 23.decembra spēli pret "Neman" (bija aizdomas, ka Edijam ir smadzeņu satricinājums) un Žabotinskis.
Nelielas veselības problēmas bija un ir arī Ozolam un Ivanovam, kas netika pieteikti mačam pret "Brest".
Spēles ievadā neliels pārsvars bija liepājniekiem. Metienu uz abu vienību vārtiem nebija daudz, tiesa, vienreiz Žabotinskim nācās pierādīt, ka neilgās slimošanas laikā viņa meistarība nav ierūsējusi. Tuvāk perioda vidum sekoja vairāki bīstami metalurgu uzbrukumi. Mamonovs gan nepaguva noslēgt piespēli gar vārtiem, bet devītajā minūtē precīzs plaukstas metiens gandrīz no iemetiena punkta padevās Puriņam – 1:0. Viesi atbildēja ar vairākumā gūtiem vārtiem – 16.minūtē Aleksandrs Ivaņenko no vārtu priekšas panāca izlīdzinājumu – pēc pirmā perioda neizšķirts 1:1.

Pēc pārtraukuma spēle būtiski nemainījās, brīžiem šķita, ka abas komandas vairāk domā par gaidāmajām brīvdienām nevis hokeju. Kad otrais periods jau tuvojās beigām, savus otros vārtus spēlē guva Jānis Puriņš - 39.minūtē 2:1.

Pēdējās trešdaļas vidū metalurgi samērā laicīgi atviegloja sev dzīvi - 12.minūtē Feldmanis bija precīzs mūsējiem spēlējot vairākumā, bet divarpus minūtes līdz mača beigām Zembergs panāca 4:1. Mārcis izrāvās vienatnē pret sāncenšu vārtiem, viņu neatļauti kavēja, un tiesnesis Bervenskis pamatoti piešķīra soda metienu. Jaunais uzbrucējs nekļūdīgi raidīja ripu devītniekā un panāca spēles beigu rezultātu - 4:1.