Svētdiena, 18. augusts

Vārdadiena: Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Četri punkti izbraukumā  (1)

Atslēgvārdi hokejs | liepājas lsss

Junioru attīstības hokeja līgā ir sācies finālposms, kurā sacenšas regulārā čempionāta četras labākās komandas. "Liepājas SSS" uzvarēja vienā no pirmajām divām izbraukumā notikušajām spēlēm. Vispirms liepājnieki pagarinājumā ar 2:3 (1:0, 0:2, 1:0, 0:1) zaudēja Ventspils "Ventai 2002", bet tad ar 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) pārspēja "Rīgu 2002".

Regulāro turnīru "Liepājas SSS" noslēdza 2. vietā, bet ventspilnieki no mūsējiem atpalika tikai par 1 punktu un ierindojās 3. vietā. Arī komandu savstarpējās spēlēs bija teju līdzsvars, jo uzvaras abas vienības dalīja uz pusēm. Liepājnieki savā laukumā bija pārāki ar 6:2 un 5:3, bet izbraukumā piekāpās ar 2:7 un 2:3 pēcspēles metienos.

Finālčetrinieka pirmajā cīņā lauvēni 12. minūtē pēc Mārtiņa Ķevļa raidījuma izvirzījās vadībā, bet otrās trešdaļas sākumā nepilnu piecu minūšu laikā ventspilnieki panāca 2:1. Četras minūtes līdz pamatlaika beigām Egidijs Binkulis panāca neizšķirtu. Pagarinājuma 2. minūtē laukuma saimniekiem uzvaru izrāva Niks Bērziņš.

Arī Rīgā rezultātu atklāja liepājnieki – 3. minūtē precīzs bija Niks Zīle. Otrā perioda sākumā "Rīga 2002" rezultātu izlīdzināja, bet mūsējo atbilde bija skaļāka. Egidijs Binkulis līdz mača vidum guva 2 vārtus, savukārt 50. minūtē Ričards Fomins realizēja skaitlisko vairākumu un pielika punktu mačam. "Liepājas SSS" 5. aprīlī savā laukumā uzņems "Dinaburgu", bet 7. aprīlī sacentīsies ar "Ventu 2002".