Ceturtdiena, 21. novembris

Vārdadiena: Andis, Zeltīte

Četru dienu laikā divi zaudējumi

Atslēgvārdi LSSS/HK Liepāja | hokejs

"LSSS/HK Liepāja" četru dienu laikā zaudēja Junioru attīstības hokeja līgas divās spēlēs. Liepājnieki izbraukumā ar 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) piekāpās komandai "IHS/Prizma", bet savā laukumā ar 2:3 (1:0, 1:1, 0:2) atzina "AKO/Mārupes" pārākumu.

"Volvo" ledushallē "IHS/Prizma" un "LSSS/HK Liepāja" pirmajā periodā izcēlās ar pamatīgu nedisciplinētību. Abas vienības teju visas 20 minūtes nospēlēja nevienādos sastāvos un kopumā nopelnīja 54 soda minūtes. Šajā laikā gan vārti netika gūti, bet izšķirošie notikumi norisinājās otrajā trešdaļā. Patriks Trasūns 21. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzīja mājiniekus vadībā, bet cīņas vidū Ričards Stāmurs dubultoja prizmiešu pārsvaru. Liepājnieku centieni gūt vismaz goda vārtus bija nesekmīgi, un lauvēni ierakstīja turnīra tabulā otro zaudējumu.

Pēc dažām dienām mūsējie savā laukumā sacentās ar "AKO/Mārupi" un vēlreiz neiepriecināja savus līdzjutējus. Liepājnieki cīņas gaitā divreiz izvirzījās vadībā, bet trešajā trešdaļā viesi guva divus bezatbildes vārtus, un kurzemnieki ar minimālu starpību atzina pretinieka pārākumu. Mūsējiem abus vārtus guva Bogdans Panaseno, bet mārupiešiem ar diviem precīziem raidījumiem izcēlās Harijs Šmits.

Pēc aizvadītajām 8 spēlēm "LSSS/HK Liepāja" ar 14 punktiem turnīra tabulā ieņem 4. vietu.

Liepājnieki 3. novembrī izbraukumā spēkosies ar HS "Rīga 2003", kas JAHL ieņem 7. vietu.