Cīnīsies par izdzīvošanu

02.01.2013 07:00

Latvijas U-20 hokeja izlase pasaules čempionāta pirmā posma pēdējā spēlē ar 2:4 (1:1, 0:1, 1:2) piekāpās Čehijai. Rīt mūsējie sāks elites divīzijas izdzīvošanas turnīru.

Pēc zaudējuma čehiem, kas čempionāta A apakšgrupā ierindojās 2. vietā, mūsējo galvenais treneris Leonīds Tambijevs neveiksmē saskatīja pozitīvo: “Spēle bija laba, atkal mums nedaudz pietrūka. Kopumā ar spēlētājiem esmu apmierināts, jo viņi cīnījās, kā varēja. Spēlētajiem pēc otrā perioda teicu, lai turpina līst vārtu priekšā, lai met vairāk pa vārtiem. Trešajā periodā mēs pagurām, savukārt čehi pielika. Mums vairs nebija, kur pielikt,” secināja treneris. Latvijas izlases labā vārtus guva Ņikita Jevpalovs, kurš pirmajā periodā vairākumā panāca izlīdzinājumu 1:1, un Roberts Lipsbergs, kurš trešā perioda sākumā panāca neizšķirtu 2:2.

Pirmo posmu Latvijas U-20 izlase pabeidza ar četriem zaudējumiem četrās spēlēs. No “Liepājas metalurga” pārstāvjiem šajā izlasē ar 3 (0+3) punktiem visrezultatīvākais ir komandas kapteinis Edgars Siksna, kurš ir arī visas izlases rezultatīvākais spēlētājs. Viņam gan arī 10 soda minūtes, kas ir otrs lielākais soda minūšu skaits valstsvienībā.

Izdzīvošanas turnīrā Latvija rīt tiksies ar Slovākiju, bet parīt ar Vāciju.