Finišē sestie

24.08.2009 07:00

SK “Liepājas metalurgs” hokejisti Sosnovecas turnīra ceturtajā spēlē piedzīvoja trešo zaudējumu un kopvērtējumā Polijā ierindojās 6. vietā.

Metalurgu sāncenši noskaidrojās piektdienas vakara vēlajā spēlē, kurā mājinieki, komandas “Zaglebie” hokejisti, sacentās ar vienību “Spišska Nova Ves” no Slovākijas. Ar 4:1 pārāki bija mājinieki, tādējādi liepājniekiem otro dienu pēc kārtas turnīrā bija jāmērojas spēkiem ar Slovākijas vienību (piektdien 0:3 pret “MsHK Žilina”).

Cīņā par 5. vietu Sosnovecas mēra kausa izcīņā metalurgiem neveiksmīgākā izrādījās pirmā trešdaļa, kuru Latvijas čempioni zaudēja ar 0:2 – vārti ielaisti 8. un 16. minūtē. Neilgi pēc pirmā pārtraukumi slovāki savu pārsvaru palielināja līdz 3:0, un tikai tad atmodās arī metalurgu uzbrukums – rezultatīvs pēc Reiņa Demitera piespēles bija Gunārs Skvorcovs. HK “Spišska Nova Ves” līdz pēdējās trešdaļas sākumam panāca iespaidīgu pārsvaru 5:1, bet Jānis Puriņš un Viktors Jasjonis mūsējo zaudējumu padarīja cienīgāku – 3:5 (0:2, 1:2, 2:1).

Turnīra finālā “Žilina” ar 1:2 piekāpās Ungārijas klubam “Alba Volan”, bronzas mačā “Zaglebie” pēcspēles metienos zaudēja Krēfeldes “Pinguine”, bet cīņā par pēdējo vietu turnīrā zviedru “IF/Troja” ar 4:0 sagrāva Ungārijas klubu “Ferencvaros”.

Četrās turnīra spēlēs metalurgi guva vienu uzvaru – 5:2 pret “IF/Troja” un trīsreiz zaudēja. Liepājnieku vārtu attiecība ir 9:21 turnīra labākais vārtu guvējs mūsējiem bija Gunārs Skvorcovs ar 3 precīziem raidījumiem, vēl seši hokejisti guva pa vieniem vārtiem.