Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

13. novembrī norisinājās trešās kārtas spēles Livonijas hokeja līgas čempionātā.

14.11.2022 13:30

Svētdienas pirmajā spēlē, kur spēkiem mērojās “Svelet Jenoti” un “Lāči” pārsteigumu bija maz.

Lai gan pirmajā trešdaļā “Lāči” vārtus guva pirmie, “Svelet” ne tikai atspēlējās, bet guva uzvaru ar 3:1. Uzvarētājiem vārtus guva: Lazdāns, Antonovs un Jonelis.

Otrajā spēlē sacentās “1625 Liepāja” (“Kolumbs”) un “LSK”.

“1625 Liepāja” spēli iesāka pārliecinoši un veiksmīgi jau trešajā spēles minūtē panākot 3:0. Spēle turpinājās ar “1625 Liepāja” pārsvaru, pirmo periodu noslēdzot jau ar četru vārtu deficītu “LSK” komandai. Turpinājumā “LSK” vienus vārtus atguva, bet ar to bija par maz, lai cerētu uz panākumu.

Otrā perioda vidū “1625 Liepāja” vēl divas reizes sagādāja nepatīkamus momentus “LSK” vārtu priekšā panākot jau 6:1.

Pārliecinoša “1625 Liepāja” uzvara ierindo uzvarētājus turnīra tabulas pirmajā vietā ar trīs uzvarām trīs spēlēs. Ar trīs punktiem seko “LSK”. Trešo vietu ieņem “Svelet” un “Bites”, kuriem ir pa diviem punktiem, bet turnīra tabulas lejasgalā atrodas “Lāči”.