Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Liepājas hokeja čempionāta izslēgšanas spēles nāk ar negaidītiem pavērsieniem.

06.03.2023 15:20

liepājniekiem.lv

Pirmā izslēgšanas spēle, kurā par uzvaru sacentās regulārās sezonas 1. vietas ieguvēji HK “Tosmare” un regulārās sezonas 4. vietas ieguvēji HK “Rezistors”, bija spraiga un emocijām bagāta, kur komandas cīnījās par katru laukuma centimetru.

Spēles pamatlaikā uzvarētāju neizdevās noskaidrot, jo tas noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 3:3. Pamatlaikam sekoja pēcspēles metieni un pēc trīs metienu sērijas ar vienu vārtu panākumu uzvaru svinēja “Rezistors”.

Ar vārtu guvumu “Tosmare” rindās izcēlās Vladislavs Dobreņkijs, Viktors Jasjonis un Vjačeslavs Movko, katrs gūstot pa vieniem vārtiem. “Rezistors” rindās ar precīziem ripas raidījumiem pretinieku vārtos izcēlās Endijs Butāns, Renārs Butāns, Krišjānis Balodis un izšķirošo pēcspēles metienu realizēja Dāvis Paipa.

Otrajā izslēgšanas spēlē tikās HK “Jūrasspēki” (regulārās sezonas 2. vieta) un HK “Aver” (regulārās sezonas 3. vieta).

Pirmie spēles rezultātu atklāja “Aver” jau pirmās trešdaļas ceturtajā minūtē, kur pēc Māra Mieža neatlaidīgas cīņas vārtu priekšā ripa nonāca vārtos.

Pēc atbildes vārtiem no “Jūrasspēki” puses nebija ilgi jāgaida, kad pēc precīzas Matīsa Petrovica piespēles vārtus guva Edgars Āboliņš izlīdzinot rezultātu 1:1. Bet minūti vēlāk jau “Aver” atkal izdevās izvirzīties vadībā ar Rūdolfa Laivnieka vārtu guvumu.

Spēlē ar vārtu guvumu “Jūrasspēki” rindās izcēlās vēl Miks Auziņš, kurš spēles 19 minūtes izskaņā izlīdzināja rezultātu 2:2. Bet otro trešdaļu noslēdzot “Aver” atkal izvirzījās vadībā ar Māra Mieža vārtu guvumu.

Trešajā trešdaļā Linards Mazurs-Mago nostiprināja “Aver” pārākumu izvirzot tos vadībā 2:4. Spēle noslēdzās ar HK “Aver” uzvaru 2:4.

Piektdien, 10. martā, Liepājas Olimpiskā centra ledus hallē sāksies izslēgšanas spēļu otrais aplis, kad uz ledus kāps HK “Rezistors” un HK “Tosmare”.