Otrdiena, 16. aprīlis Mintauts, Alfs, Bernadeta

HK “Jūras spēki” ar 8:1 sagrauj HK “Rezistors”

9. decembrī Liepājas hokeja čempionātā aizvadīta spēle, kurā sacentās HK “Jūras spēki” un HK “Rezistors” hokejisti. Spēle, kurā uzvaru izcīnīja “Jūras spēki” noslēdzās ar rezultātu 8:1.

12.12.2022 14:21

Spēles pirmajā trešdaļā rezultātu atklāja Miķelis Pirktiņš, kurš pēc rezultatīvas Mika Auziņa piespēles izvirzīja HK “Jūras spēki” vadībā.

Pirmās trešdaļas izskaņā Aigars Klāvs Jorens pēc Dzintara Skrundenieka piespēles guva vēl vienus vārtus “Jūras spēki” labā un pirmā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 2:0.

Otrās trešdaļas sākumā Aigars Klāvs Jorens guva vēl vienus vārtus, izvirzot savu komandu vadībā ar rezultātu 3:0. Vārtus “Jūras spēku” labā guva arī Miks Auziņš un Edgars Čirkšis. Otrā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 5:0.

Trešo trešdaļu iesākot, asas cīņas norisinājās pie abu komandu vārtiem. Pēc precīzas Matīsa Petrovica piespēles vārtus “Jūras spēki” labā guva Dzintars Skrundenieks.

Šajā periodā arī “Rezistors” izdevēs raidīt ripu pretinieku vārtos, kur pēc rezultatīvas Endija Butāna piespēles vārtus guva Antons Jakuševs.

Perioda izskaņā “Jūras spēku” labā ripas vārtus pretinieku vārtos raidīja vēl Kristaps Bužāts un Edgars Āboliņš un spēle noslēdzās ar rezultātu 8:1.

16. decembrī pulksten 20.45 Liepājas Olimpiskā centra Ledus hallē norisināsies pirmā apļa noslēdzošā spēle, kurā spēkiem mērosies HK “Rezistors” un HK “Aver”.