Svētdiena, 21. aprīlis Marģers, Anastasija

Hokejisti uzvar Kijevā

16.11.2006 18:05

0

Maksima Bogdanova trenētie 1996.–1997.gadā dzimušie “Liepājas metalurga” hokejisti ir izcīnījuši uzvaru Kijevā notikušajā Dmitrija Hrističa kausa izcīņā. Dmitrijs Hrističs ir viens no Ukrainas hokeja lepnumiem, un viņa kausa izcīņā Kijevā piedalījās sešas vienības no piecām valstīm. Jaunie liepājnieki visa turnīra gaitā nepiedzīvoja nevienu zaudējumu, visos piecos mačos tiekot pie panākuma. Turnīrā tika izcīnītas gan ļoti pārliecinošas, gan minimālas uzvaras – visvairāk no liepājniekiem nācās ciest Gomeļas “GDJUŠOR 5” vienībai, kas tika sagrauta ar 9:1, bet pēdējā mačā, kurā metalurgi tikās ar Budapeštas “Etars”, uzvara nāca visgrūtāk – 3:2.

Komandas treneris Maksims Bogdanovs: “Turnīru aizvadījām labi. Esmu gandarīts gan par uzbrucēju, gan aizsargu, gan abu vārtsargu spēli turnīrā. Situācijā, kad Latvijas meistarsacīkstēs spēļu skaits ir katastrofāli mazs, šādi turnīri lieti noder meistarības paaugstināšanā. Turklāt Kijevā spēlējām kā lielajā hokejā – trīs periodus pa divdesmit minūtēm.”

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju ar 16 punktiem (10 + 6) kļuva Haralds Egle, pavisam nedaudz apsteidzot savu komandas biedru Rūdolfu Balceri, kura rēķinā 15 punkti (9 + 6).