Trešdiena, 21. augusts

Vārdadiena: Janīna, Linda

JAHL finišēja 2. vietā  (1)

Atslēgvārdi hokejs | lsss | jahl

"Liepājas SSS" Junioru attīstības hokeja līgas regulāro sezonu ir noslēgusi 2. vietā. Čempionāta izskaņā liepājnieki viesos ar 6:1 (3:1, 2:0, 1:0) uzvarēja "Valmieras HK", bet ar 3:6 (1:2, 1:1, 1:3) piekāpās "Pārdaugavai".

Regulārajā turnīrā vēl ir jāaizvada divas spēles, un pēc to rezultātiem tiks noteikta pēdējā ceturtā vienība, kas piedalīsies līgas finālturnīrā. Vietu labāko komandu pulkā jau nodrošinājušas "Dinaburga", "Liepājas SSS" un "Venta 2002". Par pēdējo ceļazīmi cīnās "Rīga 2002" un "Valmieras HK".

Valmierā kurzemnieki jau līdz 26. minūtei bija guvuši 5 vārtus, tā ieliekot drošu pamatu uzvarai. Liepājniekiem divus vārtus guva Niks Zīle, bet pa reizei izcēlās Iļja Žučkovs, Egidijs Binkulis un Edgars Čirkšis. Trešajā periodā abas vienības kopā nopelnīja 34 soda minūtes, bet punktu mačam 56. minūtē pielika Aleksandrs Visockis.

Regulārā turnīra pēdējā mačā liepājnieki pēc Žučkova raidījuma atklāja rezultātu, tomēr turpinājumā mūsējie visu spēles laiku atradās iedzinēju lomā.

Finālposmā četras labākās komandas aizvadīs divu apļa turnīru, neņemot vērā iepriekšējos rezultātus. Pirmajā spēlē lauvēni 29. martā viesos tiksies ar Ventspils "Ventu 2002".