“Lāči” paklupina “1625 Liepāja”, “Svelet” neizdodas saglabāt divu vārtu pārsvaru un zaudē “Bitēm”

Svētdien, 27. novembrī, tika aizvadītas Livonijas hokeja līgas ceturtās kārtas spēles, kurās tikās “Lāči” ar “1625 Liepāja” (Kolumbs) un “Svelet” ar “Bitēm”.

28.11.2022 15:46

“Lāču” un “1625 Liepāja” spēle norisinājās ar nelielu “Lāču” pārsvaru. Vairāki pārkāpumi no “1625 Liepāja” spēlētāju puses deva iespēju “Lāčiem” uzbrukt, tomēr Roberta Lozinska veiksmīgā spēle neļāva “Lāčiem” izvirzīties vadībā.

Trešā perioda vidū “Lāču” spiediens uz vārtiem rezultējās ar vārtu guvumu. “1625 Liepāja”, lai izglābtos no pirmā zaudējuma turnīrā pēdējās minūtēs dominēja “Lāču” vārtu priekšā, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet veiksme bija “Lāču” pusē un izcīnīta pelnīta uzvara. “Lāčiem” vienīgos vārtus no Rennija Pavloviča piespēles guva Antons Jakuševs.

Ceturtās kārtas otrajā spēlē “Svelet” iesāka vairāk nekā pārliecinoši jau spēles devītajā minūtē panākot 2:0 savā labā. Abus vārtus guva Krišjānis Balodis, kurš ir “Svelet” jaunpienācējs un uz gadu saņēmis Livonijas hokeja līgas licenci.

Turpinājumā ar agresīvu spēli “Bites” pamazām atguva līdzsvaru ne tikai spēlē, bet arī uz rezultāta tablo. Trešā perioda vidū “Svelet” neizmantoja lielisku iespēju gūt trešos vārtus. Krišjānis Balodis neizmantoja iespēju un nespēja pārspēt “Bišu” vārtsargu Alekseju Kuzavkovu ar soda metienu.

“Bites” ar savu neatlaidību 21 sekundi pirms spēles pamatlaika beigām guva trešos vārtus un līdz ar to nostiprinājās turnīra tabulas otrajā vieta, par diviem punktiem atpaliekot no “1625 Liepāja” komandas.

Nākamās spēles paredzētas 11. decembrī, kad savā starpā tiksies “Lāči” ar “Bitēm” un “Lsk” ar “Svelet”.