Vējš: R 12.7 m/s

Vārdadiena: Maigurs, Mārica, Māris

Dublieru lejupslīde  (2)

Atslēgvārdi hokejs | lsss

Aizvadītās nedēļas nogalē Latvijas hokeja čempionāta pirmās līgas divās spēlēs savā laukumā "LSSS" ar 2:4 zaudēja "Rīgai 2001", bet ar 4:5 atzina "Valmieras HK/BSSS/ViA" pārākumu.

Cīņā ar rīdziniekiem otrā perioda sākumā mūsējie nonāca iedzinējos ar 0:2, tomēr mača vidū Raivo Freidenfelds vienus vārtus atguva. Trešās trešdaļas sākumā viesi izmantoja skaitlisko vairākumu un atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Aleksandrs Novikovs 53. minūtē skaitliskajā vairākumā deva mūsējiem cerību izglābties, tomēr Kristera Alondera noraidījums šīm cerībām pārvilka svītru. Rīgas hokejisti 58. minūtē vēlreiz izmantoja viena spēlētāja vairākumu un nostiprināja savu līderpozīciju kopvērtējumā.

Spēlē ar Valmieras hokejistiem līdz otrās trešdaļas beigām liepājnieki, pateicoties Aleksandra Novikova mazākumā un vienādos sastāvos gūtiem vārtiem, divreiz izvirzījās vadībā. Tomēr viesu spēlētājs Kristaps Roķis abas reizes līdzsvaroja rezultātu, bet trešajā periodā vidzemnieki panāca divu vārtu pārsvaru. Alonderis 56. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz 3:4, bet piekto ripu Valmieras hokejisti raidīja tukšos vārtos. Mūsējie turpināja spēlēt ar sešiem laukuma spēlētājiem, un 22 sekundes līdz trešā perioda beigām Egidijs Binkulis panāca mača galarezultātu 4:5.

Ar 12 spēlēs iekrātiem 13 punktiem liepājnieki 9 komandu konkurencē noslīdējuši uz 7. vietu. Nākamo spēli "LSSS" aizvadīs 29. janvārī, kad savā laukumā uzņems 3. vietā esošo "Mārupi".