Vējš: ZR 5.6 m/s

Vārdadiena: Digna, Jautrīte, Kamila

"Liepāja" pārspēj "Zemgale/LLU"

Atslēgvārdi hokejs | hk liepāja

Latvijas hokeja čempionāta virslīgas spēlē "Liepāja" izbraukumā pieveica HK "Zemgale/LLU" (7:3).

Pirmajā trešdaļā, kad bija nospēlētas 01:42 minūtes, liepājnieku kapteinis Mārtiņš Gipters atklāja rezultātu (0:1). Pēc gandrīz piecām minūtēm liepājnieki tika arī pie pirmās iespējas spēlēt vairākumā, taču savu iespēju neizmantoja. Trešdaļas turpinājumā iespēja spēlēt vairākumā bija arī mājiniekiem, taču arī tie nespēja savu iespēju izmantot. Toties, kad bija nospēlētas 15:48 minūtes, Artūrs Mickēvičs panāca jau divu vārtu pārsvaru viesiem (0:2). Līdz trešdaļas beigām Matīss Miezis mājiniekiem vienus vārtus atguva (1:2), bet ar to arī noslēdzās pirmā trešdaļa.

Otrajai trešdaļai iesākoties mājinieki mainīja vārtsargu, Toma Konrāda vietā stājās Toms Nuka, kurš jau trešdaļas trešajā minūtē ļāva viesiem atjaunot divu vārtu pārsvaru, kad precīzs bija Guntis Pujāts. Bet trešdaļas turpinājumā izlīdzinājumu panāca māijnieki. Vispirms precīzs bija Andis Āboliņš (2:3), bet nedaudz vairāk kā trīs minūtes vēlāk, vairākumā precīzs bija Artūrs Bartaks (3:3).

Trešo trešdaļu nevainojami iesāka liepājnieki, gūstot kopumā četrus bezatbildes vārtus, kad trešdaļās 30 sekundē precīzs bija Māris Diļevka (3:4). 28 sekundes vēlāk divu vārtu pārsvaru atjaunoja Klāvs Planics (3:5), bet turpinājumā vēl divus vārtus pievienoja Sergejs Daņilovs (3:6), un Artūrs Mickēvičs (3:7). Rezultatīvākais HK "Liepāja" rindās bija Bruno Zabis (0+3), bet HK "Zemgale/LLU" rindās Matīss Miezis (1+1).