Otrdiena, 19. novembris

Vārdadiena: Betija, Elizabete, Liza, Līze

"Liepājas" hokejisti OHL mačā uzvar čempionus "Kurbadu"  (11)

Atslēgvārdi hk liepāja | hokejs

Optibet hokeja līgā trīs uzvaru sērija pārtrūkusi "Zemgales/LLU" komandai, kas viesos ar 1:3 piekāpās "Mogo", izšķirošos vārtus ielaižot 50. un 56. minūtē. Zīmīgi, ka sērija sākās tieši pēc zaudējuma "Mogo". Tikmēr jauno komandu duelī HS "Rīga" mājās ar 8:0 iznīcināja "Lido", un jau pirmajā trešdaļā hat-trick savāca Aleksandrs Biškins, bet pie pirmās uzvaras sezonā tika "Liepāja", 21 sekundi pirms pamatlaika beigām izraujot uzvaru 3:2 pār "Kurbadu".

„Kurbads” spēlē pamatīgi nomocījās ar vāji sezonu sākušo „Liepāju”. Liepājnieku neveiksmes savu kulmināciju sasniedza iepriekšējā spēlē, kad ar 0:5 tika zaudēts „Lido” jauniešiem, kas, iespējams, lika „Kurbadam” šodienas spēlē uzvaru uzskatīt par pašsaprotamu.

Izvērtās pilnīgi pretēji – „Kurbadam” ilgstoši neizdevās atklāt rezultātu, un beidzot otrā perioda izskaņā to vairākumā paveica Brancis. Pavisam drīz sekoja „Liepājas” atbilde ar savu realizētu vairākumu, kas palīdzēja nosargāt neizšķirtu, lai gan otrajā periodā daudz vairāk uzbrukuma „Kurbads”.

Trešā perioda vidū Edgars Homjakovs atjaunoja „Kurbada” pārsvaru, taču uzvara tomēr nebija lemta. Divarpus minūtes pirms beigām Ričards Fomins panāca neizšķirtu, bet 21 sekundi pirms pamatlaika beigām „Liepājas” sezonas pirmo uzvaru nokārtoja Bruno Zabis, izmantojot Jura Upīša noraidījumu pēdējās minūtes ievadā.