Otrdiena, 19. novembris

Vārdadiena: Betija, Elizabete, Liza, Līze

Liepājnieki kapitulē "Kurbads" hokejistiem  (7)

Atslēgvārdi hokejs | liepāja/optibet

Trešdien, 28. februārī, Latvijas čempionāta "Optibet" Hokeja līgas (OHL) pusfināla trešajā spēlē "Liepāja/Optibet" viesos ar rezultātu 1:6 piekāpās "Kurbads" komandai, kura sērijā panāca vadību ar 2-1.

"Kurbads" pēc uzvaras otrajā spēlē Liepājā, šodien sērijas pirmajā spēlē Rumbulā ar 6:1 apspēlēja "Liepāju/Optibet". Mājinieki vadībā izvirzījās piektajā spēles minūtē, Edgaram Brancim ar precīzu metienu noslēdzot desmit sekundes iepriekš iegūto vairākumu. "Kurbada" hokejisti dubultoja pārsvaru pašā otrās trešdaļas sākumā, kad Mārcis Zembergs panāca 2:0. Nepilnu desmit nākamo minūšu laikā Deivids Sarkanis un Mārtiņš Gipters vēl trīs vārtus, un, spēlei vēl nesasniedzot tās vidu, tablo jau vēstīja graujošo 5:0 mājinieku labā.

Liepājnieki nomainīja vārtsargus, Vadima Miščuka vietā savu vārtu drošību uzticot Naurim Mažim, taču "Kurbadam" bija vajadzīgas mazāk nekā divas minūtes, lai sarūgtinātu arī šo 20 gadus veco vārtsargu - Juris Upītis guva sestos mājinieku vārtus. Četrarpus minūtes pirms trešdaļas beigām Kārlis Ozoliņš guva goda vārtus liepājniekiem (1:6). Pēdējā trešdaļā vārti vairs netika gūti.