Svētdiena, 15. decembris

Vārdadiena: Hanna, Jana, Johanna

Pie pirmā panākuma tika Daugavpilī

Atslēgvārdi hokejs | liepajas metalurgs hokejs

Latvijas hokeja čempionāta jaunajā sezonā pirmo uzvaru savā rēķinā ir ieskaitījusi komanda "Liepājas metalurgs 2", kas Daugavpilī ar 6:3 (2:1, 2:0, 2:2) pieveica HK "Latgale".

Spēles sākumā metalurgi gan visai ātri ielaida ripu savos vārtos, tomēr jau pirmā perioda vidusdaļā bija vadībā ar 2:1, bet 39. minūtē 16 sekunžu laikā pārsvaru palielināja līdz 4:1. Neliela krīze iestājās pēdējā periodā, kad mājinieki pievilka līdz 3:4. Pēc liepājnieku galvenā trenera Valērija Kuļibabas pieprasītā pusminūtes pārtraukuma viesiem izdevās sakārtot savu spēli, uzvaru nodrošinot ar vēl diviem precīziem metieniem – rezultātā 6:3. Divus vārtus viesu labā guva Regnārs Kaļinovskis, bet pa vieniem Rihards Maļinovskis, Ivans Dmitrijevs, Linards Mazurs-Mago un Aivars Dēvics.

""Latgale" vairs nav tā komanda, kas pagājušajā sezonā, zinājām, ka varam uzvarēt, un arī pie 0:1 panikas nebija," sacīja V. Kuļibaba. "Problēmas joprojām ir, bija tehniskais brāķis, kā arī jauniešu komandām raksturīgs sniegums, kad vienai kļūdai seko nākošā."

Sestdien Jelgavā metalurgi tiksies ar "JLSS/Zemgale" komandu.