Latvijas junioru hokeja izlase pasaules čempionātā pēcspēles metienu sērijā piekāpjas Slovākijai

Latvijas U-20 vīriešu hokeja izlase piektdien Edmontonā pasaules junioru čempionātā pēcspēles metienu sērijā cieta neveiksmi.

13.08.2022 10:31

Latvija ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) “bullīšos” atzina Slovākijas pārākumu.

Spēles desmitajā minūtē Latvijas hokejistus vadībā izvirzīja Dans Ločmelis, kurš pēc Mārtiņa Laviņa un Ralfa Bergmaņa piespēlēm realizēja vairākumu, tomēr apmēram divas minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām Slovākija panāca neizšķirtu.

Otrajā trešdaļā vispirms vārtus guva pretinieki, kam 33.minūtē sekoja Nika Feņenko precīzs metiens pēc Bergmaņa un Daniela Andersona piespēlēm (2:2).

Noslēdzoties trešajam periodam un pagarinājumam bez gūtiem vārtiem, pēcspēles metienu sērijā vienīgo precīzo “bullīti” izpildīja Ločmelis, kamēr Slovākijas hokejisti pārspēja Latvijas vārtsargu divas reizes, izcīnot uzvaru visā mačā.

Latvijas vārtus sargāja Bruno Brūveris, kurš atvairīja 39 pretinieku metienus, kamēr pretējos vārtos Šimons Latkočijs tika galā ar 23 metieniem.

A apakšgrupā līderpozīcijās ar divām uzvarām divos mačos ir Kanāda, otro vietu ieņem Somija, par vienu vietu zemāk ir Čehija. Ceturtajā vietā ir slovāki, kamēr Latvija ierindojas piektajā pozīcijā ar vienu izcīnītu punktu.

Tikmēr vienīgajā B apakšgrupas spēlē Zviedrija ar rezultātu 6:0 (1:0, 3:0, 2:0) sagrāva Austrijas izlasi.