Piektdiena, 6. decembris

Vārdadiena: Niklāvs, Nikolajs, Niks

Liepājā aizvada tikai 40 minūtes – ielūzuša ledus dēļ spēli nepabeidz  (6)

Atslēgvārdi hokejs | hk liepāja

"Optibet" Latvijas hokeja virslīgā šovakar Liepājā tika aizvadītas tikai 40 no 60 minūtēm.

"Liepāja" savā laukumā tikās ar hokeja skolu "Rīga", bet tehnisku iemeslu dēļ tas netika pabeigts, mājiniekiem pēc diviem periodiem atrodoties vadībā ar 2:1.

Visi trīs vārti tika gūti otrajā trešdaļā. Vispirms 24. minūtē Egils Kalns vairākumā vadībā izvirzīja "Liepāju" (1:0), divarpus minūtes vēlāk "Rīgas" uzbrucējs Raimonds Mikus Vītoliņš panāca izlīdzinājumu (1:1), bet 30. minūtē vadību mājiniekiem atguva Romāns Ņekļudovs (2:1).

Taču trešais periods tā arī netika uzsākts. Organizatoriskie darbinieki visu pārtraukumu un vēl aptuveni 20 minūtes cīnījās ar ielūzušu ledu, taču sagatavot laukumu spēlei tā arī nesanāca. Potenciālas otrās uzvaras pēc kārtas vietā nu liepājniekiem draud tehniskais zaudējums.

Kā aģentūru LETA informēja, hokeja kluba "Liepāja" preses sekretāre Simona Laiveniece, pārtraukumā starp otro un trešo periodu salūza ledus tīrāmā mašīna, kā rezultātā laukuma ledū tika ierauti robi.