“Liepāja” ceturtajā sērijas mačā ar 1:3 piedzīvo zaudējumu pret “Zemgali”

Spēli “Optibet” hokeja līgas pusfināla ietvaros šovakar aizvadīja “Liepājas” un “Zemgales”/LLU hokejisti. Ceturtajā sērijas mačā panākumu ar rezultātu 3:1 izcīnīja “Zemgales”/LLU hokejisti, nonākot vadībā sērijā ar 3:1.

25.03.2022 23:17

Vienīgos “Liepājas” vārtus guva Ralfs Grinbergs, bet pa ripai viesu labā trāpīja Kristers Brauns, Roberts Jekimovs un Klāvs Veinbergs.

Lai arī abām komandām bija vairākas lieliskas vārtu gūšanas iespējas arī spēles sākumā, pirmajā periodā rezultāts netika atklāts. Pirmie vārti tika gūti vien spēles 35. minūtē, kad precīzi bija mājinieki. Trešdaļas izskaņā gan viesi rezultātu izlīdzināja.

Trešajā periodā viesi guva vēl divus vārtus, iekrāja pārsvaru, kuru beigās arī veiksmīgi nosargāja. Intriga gan bija līdz pat pašai mača galotnei un to papildus pastiprināja noteikumu pārkāpumi un spēle nevienādos sastāvos.

“Zemgale”/LLU nonāk uzvaras attālumā no lielā fināla, bet “Liepāja” tikmēr atrodas bezdibeņa malā, tomēr ar cerību atspēlēties.

Sērijas piekto maču abas komandas aizvadīs jau svētdien, kad laukuma priekšrocības atkal būs “Zemgalei”/LLU.

”Liepāja” – ”Zemgale”/LLU 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Vārti: 34:17 Grinbergs (Plānics, Nīmanis) 1:0, 38:31 Brauns (Petrovičs) 1:1, 49:25 Jekimovs (Ozols) 1:2, 57:36 Veinbergs (Ozoliņš) 1:3
Vārtsargi: Patriks Bērziņš – Ēriks Vītols