Piektdiena, 29. marts Agija, Aldonis

”Liepāja” hokeja virslīgas jauno sezonu sāk ar smagu zaudējumu pret ”Mogo”

11.09.2019 22:52

”Optibet” hokeja līgā trešdien, 11.septembrī, HK ”Liepāja” mājas spēlē piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:6, atzīstot ”Mogo” komandas pārākumu.

Rezultātu spēles ceturtajā minūtē atklāja Ņikita Koļesņikovs, bet Juris Ziemiņš 12.minūtē pēc Edgara Kurmja piespēles rezultātu jau dubultoja. Otrajā periodā abas komandas ilgu laika spēlēja bez vārtu guvumiem, bet 34.minūtē pie iespējas vairākumā nonāca ”Mogo”, ko Andris Siksnis arī veiksmīgi izmantoja.

Mazāk nekā minūti līdz otrā perioda beigām no vārtu priekšas izcēlās Frenks Razgals, kurš pagaidām kādu laiku trenējas pie Liepājas kluba, jo Rīgas ”Dinamo” devusies izbraukumā bez viņa un Roberta Lipsberga.

Trešajā periodā čempionvienība ”Mogo” iemeta vēl trīs ripas – trešdaļas piektajā minūtē Koļesņikovs panāca 4:1, bet Krišs Lipsbergs un Gatis Gricinksis pašā mača izskaņā jau guva piektos un sestos vārtus savas komandas labā. Piecas minūtes līdz spēles beigām Bruno Zabis realizēja liepājnieku vairākumu, bet mačs noslēdzās ar viesu panākumu 6:2.

Šajā sezonā par OHL kausu spēkosies astoņas komandas: ”Mogo”, ”Kurbads”, ”Zemgale”/LLU, ”Prizma”/IHS, ”Liepāja”, Hokeja skola ”Rīga”, ”Olimp” un Daugavpils ”Dinaburga”.

Katra komanda regulārajā čempionātā aizvadīs 35 spēles (piecu apļu turnīrs). Pavisam kopā OHL regulārajā turnīrā tiks izspēlēti 140 mači.

Liepāja”– Mogo2:6 (0:2, 1:1, 1:3)

Vārti: 3:26 Koļesņikovs (Maslovskis, Ozoliņš) 0:1, 11:34 Ziemiņš (Kurmis) 0:2, 33:24 Siksnis (Homjakovs vair.) 0:3, 39:06 Razgals (Plānics) 1:3, 44:15 Koļesņikovs (Želubovskis vair.) 1:4, 54:12 Zabis (Grīnbergs, Diļevka vair.) 2:4, 57:13 K .Lipsbergs (Siksnis, Ziemiņš) 2:5, 58:37 Gricinskis (Želubovskis, Koļesņikovs vair.) 2:6
Metieni: 37:33
Vārtsargi: Kristaps Nazarovs – Renārs Kazanovs