Ceturtdiena, 2. aprīlis Imgarde, Irmgarde

“Liepāja” noslēdz sezonu ar uzvaru

23.02.2019 12:18

Sestdien “Optibet” Hokeja līgā pie uzvaras savā sezonas pēdējā spēlē tika “Liepājas” vienība, kas ar 5:2 viesos pārspēja “Rīgu”, paceļoties uz piekto pozīciju tabulā. Citā spēlē līdere “Mogo” ar 4:1 sakāva ceturtajā vietā esošo “Prizmu”, pret ko, visticamāk, spēlēs arī pusfināla sērijā.

Liepājniekiem pirmajā trešdaļā piederēja pārsvars, un 18 gadus vecais Voldemārs Maslovskis to apstiprināja ar vārtu guvumu mača astotajā minūtē, izvirzot vadībā viesus. Otrās trešdaļas pirmajā pusē rīdzinieki izlīdzināja, bet dažas minūtes vēlāk Roberts Mamčics atguva vadību Liepājai (2:1). Trešdaļas pēdējā minūtē viesi īsā laikā saņēma divus noraidījumus un pēdējo trešdaļu mājinieki varēja turpināt ar spēli lielajā vairākumā.

Pārtraukumā izveidotās sagataves tomēr nestrādāja, un “Rīga” neizmantoja pašu sagādāto iespēju ar rezultāta izlīdzināšanu uzsākt pēdējo trešdaļu. Notika tieši pretējais – izturējuši mazākumu, pretsparu deva viesi, nopelnīja vairākumu, un rezultatīvais aizsargs Mamčics guva savus otros vārtus mačā, panākot jau 3:1 Liepājas komandas labā. Vienus vārtus mājinieki atguva, taču drīz vien atkal nonāca iedzinējos ar diviem. Pēdējās minūtēs spēlējot bez vārtsarga, rīdzinieki ielaida vēl vienus vārtus, un “Liepāja” svinēja panākumu ar 5:2.

“Liepājai” šī bija pēdējā spēle sezonā. Šobrīd liepājnieki pacēlušies uz piekto pozīciju, taču “Rīgai” vēl būs divas iespējas to atgūt, taču zudevums būs sarežģīts, jo divreiz jātiekas ar līdervienību “Mogo”.

8 komentāri

2019-02-23 18:15

Hmm: Malaci komanda un treneris kas ar daudziem jauniesiem un beigaas jau brz lielas motivacijas sanemas un paradija ka var apspelet pilnigi visus turklat un skiet ka pedejas 11 speles ir 9 uzvaras, ieskaitot visus cetrus liderus

2019-02-23 21:54

Paldies: Ja šī komanda turpinātu arī nākamgad, tad jau būtu saspēlējušies un nevajadzētu ieskrieties, progresētu vairāk un vairāk. Malači! Paldies par sezonu!

2019-02-24 08:14

gury: Ja gribam konkurētspējīgu komandu:
1.Jānomaina treneris ar pieredzi, Bogdanovam ,Liepiņam jāpastrādā par otriem treneriem vismaz gadus 5-7.
2.Vajag sakarīgu stabilu vārtsargu.
3.Vajag vismaz 2 sakarīgas maiņas kuras var konkurēt ar vadošajiem klubiem.
4.Komanda jāsak komplektēt jau tagad. No šī sastāva var labi ja paturēt kādus 5 spēlētājus.
Tam visam protams vajadzīgs finansējums, ja nē ,tad kam vajadzīga tāda komanda.
Protams ja gribam tikt play of un cīnīties par augstām vietām.

2019-02-24 09:43

Naudas atmazgātāji: Uz spēlēm cilvēki neiet,halle tukša,bet pašvaldība tik pumpē naudu iekšā,cool,citu problēmu pilsētai nav kā prof sports

2019-02-24 11:48

Hmm: Pilsetas budzets ir 77 miljoni, ja pilseta atveletu kaut 0.2%, tad kas ta par "pumpesanu"? Liepajaa gandriz visi vietejie puikas spelee, tapec si nenozimiga nauda ir noteikti vajadziga un palidz. Kur palicis kadreizejais varstsargs Miščuks? Skita loti labs

2019-02-24 13:38

Es Ēriks: Komanda tiešām malači un sezonas laikā pamatīgi auguši.
Sekojot līdzi sezonai var redzēt ka gan treneri, gan vārtsargi un pārējie spēlētāji ir auguši kā komanda nereālos tempos. Jā, sezonas sākums ļoti slikt, bet skatoties uz 18 pēdējām spēlēm (puse no sezonas), tad ir 12 uzvaras. Uzsākot sezonu šajā punktā viennozīmīgi būtu medaļas un ticu ka komanda to nākamajā sezonā pierādīs.
Tiem kas apgalvo, ka švaks apmēklējums - Liepājas spēles ir apmeklētākās visā OHL un katrā spēlē.

2019-02-24 22:28

ripa: Gury ir dīvāna gury :)
Un uz spēlēm tiešām halle pilna, Naudas atmazgātājs laikam nav hokeja fans un nekad nav bijis, ja tā saka.
Vārtsargs ir gury, vik spēles izvilcis!
Komanda tiešām malači, krietna izaugsme! Neklausieties šos dīvāna ekspertus! Galvu augšā! Jūs ar darbu pierādījāt, ka esat lieliska, uz izaugsmi (strauju) orientēta un saliedēta komanda! Malači čaļi!

2019-02-26 15:55

savadaiss: Liepājas komandai vajadzīgas lielas pārmaiņas, sākot ar treneri, vārtsargu un lielāko daļu spēlētāju.