Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta, Strauta, Rebeka

Liepājā pulcējas četru nāciju hokejisti

Liepājā pulcējas četru nāciju hokejisti
Foto: Romāns Kokšarovs/F64
08.11.2019 07:12

"Kurzemes Vārds"

Ceturtdien Liepājā sākās “Turkish Airlines” Četru nāciju hokeja turnīrs, kurā Latvijas izlases pretinieces ir Slovēnija, Francija un Baltkrievija.

Latvijas izlase gatavošanos turnīram sāka pirmdien Rīgā, bet uz Liepāju devās otrdien. Valstsvienība ir apmetusies viesnīcā “Promenade Hotel”.

Mūsējo dienaskārtība nedaudz atšķīrās dienās, kad turnīrs vēl nebija sācies, un spēles dienās. Piemēram, vakar, sākot no pulksten 8, sportisti varēja doties brokastīs, kam sekoja sapulces un ledus treniņš.

Pēc tam izlases dalībnieki devās ieturēties pusdienās un atpūsties. Sportistu ēdienkarte ir ierastā, lai uzņemtu nepieciešamo enerģijas daudzumu, – daudz dārzeņu, vistas gaļas un pastas jeb makaronu.

Pāris stundas pirms spēles sākuma izlase devās uz halli. Lietainās dienās izlase uz halli brauc ar autobusu, bet labākos laika apstākļos nelielo attālumu veic kājām.

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) sabiedrisko attiecību daļas pārstāvis Edgars Gaross pastāstīja, ka LHF nav organizējusi līdzjutēju autobusus no Rīgas. Taču zināms, ka uz Liepāju posās izlases dalībnieku radi, draugi un paziņas.

Daudzi KHL spēlētāji ilgi nav bijuši mājās, un šī ir iespēja drusku vairāk pakontaktēties ar saviem tuviniekiem. Vakar pēcpusdienā biļetes uz izlases spēlēm vēl bija pieejamas, taču interese par turnīru esot diezgan liela.

Vairāki simti līdzjutēju apmeklēja arī turnīra pirmo maču starp Baltkrieviju un Franciju.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)