“Liepāja” uzvar Ogrē un svin piekto panākumu pēc kārtas

18.11.2015 15:20

Latvijas hokeja čempionātā piekto uzvaru pēc kārtas svinēja “Liepāja”, kas izbraukumā ar rezultātu 3:1 pārspēja vicečempionu Ogres “Kurbadu”. Divus vārtus kurzemnieku labā guva kapteinis Dmitrijs Korņilovs.

Rezultāts tika atklāts 28. minūtē, kad liepājnieki pārgāja no aizsardzības uzbrukumā un Edgars Āboliņš pie tālā vārtu staba atrada Dmitriju Korņilovu (1:0). Pēc četrarpus minūtēm ogrēnieši pretuzbrukumā panāca izlīdzinājumu. Rihards Remiņš uzbrukuma zonā palika viens pret vienu ar aizsargu un precīzi meta tālajā stūrī (1:1).

38. minūtē Guntis Pujāts atjaunoja “Liepājai” vadību (2:1), toties trešdaļas pašā izskaņā kurzemnieki pēc Romāna Ņekļudova 2+2 minūšu soda palika trijatā. “Kurbads” varēja 79 sekundes spēlēt piecatā pret trim, pēc tam tika pie vēl viena 41 sekundi ilga lielā vairākuma, taču “Liepāja” izturēja ilgstošu mazākumu un 46. minūtē pati izmantoja vairākumu, kad Korņilovs cauršāva Uldi Čalpu un guva savus otros vārtus (3:1). Mājinieki centās atspēlēties, jau 58. minūtes izskaņā nomainīja vārtsargu, taču tuvāk ceturtajai ripai bija “Liepāja”,kas vienreiz meta garām, bet vēl vienā epizodē trāpīja pa stabu.

Iepriekš šajā sezonā abas komandas bija tikušās vienreiz, kad 19. septembrī “Kurbads” izbraukumā uzvarēja ar rezultātu 4:2. Savā iepriekšējā Latvijas čempionāta spēlē ogrēnieši ar 8:1 sagrāva “Rīgu”, savukārt liepājnieki līdz šodienai bija svinējuši četras uzvaras pēc kārtas – pa reizei pret “Mogo” (9:3) un “Rīgu 99″/”Tukumu” (13:1) un divreiz pret “Rīgu” (6:2, 4:2).

“Kurbads” nākamo spēli aizvadīs pēc trim dienām, kad Ogrē uzņems “Prizmu”. Savukārt “Liepāja” tajā pašā dienā savā laukumā tiksies ar “Zemgali”/LLU.

“Kurbads” – “Liepāja” 1:3 (0:0, 1:2, 0:1).

Vārti: 27:46 Korņilovs (Āboliņš, Ņekļudovs) 0:1, 32:20 Remiņš (Straupe, Laviņš) 1:1, 37:28 Pujāts (Zabis, Ļaščenko) 1:2, 45:27 Korņilovs (Makarovs, Grīnfogels, vair.) 1:3.

Soda minūtes: 6:12.

Vārtsargi: Uldis Čalpa – Nils Grīnfogels.