Piektdiena, 19. aprīlis Vēsma, Fanija

“Liepājai” galotnē zaudējums pret “Zemgale/LLU”; pārtrūkst septiņu uzvaru sērija

Latvijas “Optibet” hokeja līgā piekto panākumu pēc kārtas izcīnīja valsts vicečempione Jelgavas “Zemgale/LLU”, kas izbraukumā ar 3:2 pārspēja “Liepāju”, neļaujot kurzemniekiem turpināt septiņu uzvaru sēriju.

Jelgavas un Liepājas hokejistu cīņa. (Foto: HK Zemgale/LLU)
13.10.2021 21:08

Lielākajā daļā no pirmajiem diviem periodiem laukumā bija vērojams visnotaļ piesardzīgs hokejs, komandām nespējot izmantot vairākas skaitliskā pārsvara iespējas, nevainojamu sniegumu rādot vienību vārtsargiem.

37. minūtē noraidījumu par rupjību nopelnīja liepājnieks Renārs Kamergrauzis, jelgavniekiem gūstot pirmos vārtus tikai sekundi pēc Kamergrauža atgriešanās laukumā – 1:0. Precīzu plaukstas metienu no iemetienu apļa izdarīja Miks Tumānovs.

“Liepāja” pirmoreiz atspēlējās trešās trešdaļas ceturtajā minūtē, vairākumā no vārtu priekšas ripu sāncenšu cietoksnī iemetot Tomam Tiļļam – 1:1.

Hokejs kļuva atklātāks pamatlaika pēdējās desmit minūtēs, 53. minūtē viesiem atgūstot vadību (2:1). Pēc dažu minūšu spiediena “Liepājas” zonā ar ripu līdz Māra Jučera vārtiem izlauzās Roberts Jekimovs, kurš apspēlēja pieredzējušo liepājnieku.

Liepājnieki gan atkal spēja salīdzinoši ātri atgūties, 55. minūtē izceļoties krievu leģionāram Dmitrijam Seļutinam (2:2). Paritāte uz tablo gan nesaglabājās ilgi, “Zemgalei/LLU” jau pēc 71 sekundes ātrajā uzbrukumā trešo reizi izvirzoties priekšgalā – 3:2. Uz ledus noguldīto Jučeru pārspēja turnīra rezultatīvākais hokejists Patriks Zabusovs.