Vējš: R 9.7 m/s

Vārdadiena: Almants, Haralds

"Liepājai" neveiksmīgs trešais periods  (3)

Atslēgvārdi hokejs | hk liepāja | ohl

Sestdien, 2.februārī, "Optibet" Hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta mačā "Liepāja" mājas spēlē ar rezultātu 1:7 (1:1, 1:1, 0:5) zaudēja "Mogo", kas trešajā periodā guva piecus vārtus.

Liepājniekiem izdevās panākt neizšķirtu otrā perioda sākumā un trešo periodu sagaidīt ar minimālo deficītu 1:2, bet mača pēdējās 20 minūtēs "Mogo" guva piecus bezatbildes vārtus, divi no tiem Jura Ziemīša rēķinā. Kopumā Ziemītis šajā mačā guva četrus punktus.

"Mogo" rindās ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Juris Ziemiņš, bet vēl pa vārtiem guva Toms Opelts, Elviss Želubovskis, Rūdolfs Maslovskis, Andris Siksnis un Kārlis Ozoliņš. Liepājniekiem izcēlās Egils Kalns.

OHL kopvērtējumā pirmā ar 69 punktiem 30 spēlēs ir "Mogo", 57 punkti 30 mačos ir "Zemgale"/LLU komandai, 56 punktus 31 duelī iekrājis "Kurbads", bet 55 punkti 31 cīņā ir "Prizma" vienībai.

Tālāk ar 41 punktu 30 mačos seko Hokeja skola "Rīga", sestā ar 36 punktiem 31 cīņā ir "Liepāja", kamēr četri punkti ir "Lido" vienībai.

”Liepāja”-”Mogo” 1:7 (0:1, 1:1, 0:5)

Vārti: 8:42 Maslovskis (Sarkanis) 0:1, 20:58 Kalns (Freijs) 1:1, 21:39 Ozoliņš (Ziemiņš) 1:2, 43:58 Ziemiņš (Krustiņš) 1:3, 47:14 Ziemiņš (Siksnis) 1:4, 52:18 Želubovskis (Pankevičs) 1:5, 53:57 Opelts (Sarkanis) 1:6, 58:50 Siksnis (Ziemiņš, Demiters) 1:7
Vārtsargi: Kristaps Nazarovs – Renārs Kazanovs