”Liepājas metalurgs-2” MHL-B izslēgšanas spēles sāk ar pārliecinošu uzvaru

23.02.2013 19:32

Šovakar savu pirmo spēli MHL-B grupas izslēgšanas spēli aizvadīja hokeja klubs ‘’Liepājas metalurgs-2’’, kuri savu skatītāju priekšā spēlēja pret Omskas (Krievija) ‘’Jastrebi’’ spēlētājiem. Liepājnieki šovakar svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 4:1.

Šodien sāka startu MHL-B grupas izslēgšanas spēles jeb Play Off. Kā pēdējās šodien laukumā devās ‘’Liepājas metalurgs-2’’ un Omskas ‘’Jastrebi’’ komandas. Liepājnieki MHL-B grupas regulārās sezonas kopvērtējuma tabulā ieņemdami 2. vietu, un tāpēc viņiem bija jāuzņem šī čempionāta 15. vietas īpašnieki, kuri ir no Krievijas hokeja tradīcijām bagātās Omskas. ‘’Jastrebi’’ ir viena no divām Omskas hokeja komandām, kas startē MHL. Pirmā ‘’Jastrebi’’ komanda ir pašreizējie MHL-A grupas līderi kopvērtējumā, un pagājušās sezonas šī čempionāta uzvarētāji pēc izslēgšanas spēlēm.

Liepājnieku treneri šodien savu vārtu drošību bija uzticējuši V. Miščuks, bet pretinieku vārtos stājās Deniss Hramcovs. Metalurgiem laukumā šodien nedevās neviens spēlētājs no liepājnieku pirmās komandas, kas turpina startēt BAČ. Pretinieki šodien spēlēja tikai ar pilnām 3 maiņām.

Spēles rezultāts tika atklāts pirmā perioda 11. minūtē, kad precīzs bija viesu spēlētājs A.Ļevkins. Vairāk vārtus komandas pirmā periodā nespēja gūt.

Otrajā periodā 11. minūtē metalurgi panāca rezultāta izlīdzinājumu, kad L. Mazurs-Mago bija precīzs pēc E. Ārinieka piespēles. Perioda 19. minūtē P. Hodzko no V. Freija piespēles vadībā jau izvirzīja mājiniekus.

Trešo periodu ļoti veiksmīgi sāka liepājnieki, kuri jau 58. sekundē guva savus trešos vārtus. Vārtu guvums L. Rimajanim no L. Mazura-Mago piespēles. Viesu treneri bija spiesti ņemt 30 sekunžu pārtraukumu. Viesi neprata izmantot iespēju 1 ½ minūtes spēlējot 5:3 mājiniekiem. Spēles 52. minūtē R. Matuzevičs, gūstot mājiniekiem, ceturtos vārtus ielika labu pamatu uzvarai. Punkts par piespēli J. Ziemiņam. Skanot spēles beigu signālam kļuva skaidrs, ka jaunie metalurgi MHL-B grupas izslēgšanas spēles sākuši ar uzvaru 4:1.

MHL-B grupas izslēgšanas spēļu 1/8 finālu uzvarētāji tiek noskaidroti pēc trīs uzvarētām spēlēm, un tāpēc rīt pulksten 17:00 komandas tiksies atkārtoti.

‘’Liepājas metalurgs-2’’ – ‘’Jastrebi’’ 4:1 (0:1,2:0,2:0)

Vārti: 10:09 0:1 Ļevkins (bez piespēles), 30:01 1:1 Mazurs-Mago (Ārinieks), 38:04 2:1 Hodzko (Freijs), 40:58 3:1Rimjans (Mazurs-Mago), 51:04 4:1 Matuzevičs (Ziemiņš)

Vārtsargi: Vadims Miščuks – Deniss Hramcovs

Metieni pa vārtiem: 31:16 (11:8;10:7;10:1)

Soda minūtes: 10:2 (4:2;0:0;6:0)