Liepājas metalurgs – Gomeļ 3:5 (spēle beigusies)

29.12.2010 18:11

Gada pēdējā Baltkrievijas hokeja esktralīgas spēlē “Liepājas metalurgs” savā laukumā tiekas ar komandu “Gomeļ”, kas turnīra tabulā atrodas 5. vietā un apsteidz liepājniekus par 5 punktiem.

“Liepājas metalurga” sastāvs. Vārtos: Žabotinskis; pirmā maiņa: Navarenko, Ališausks – Štāls, Bļinovs, Mamonovs; otrā maiņa: Feldmanis, Demiters – Skvorcovs, Gņidenko, Brahmanis; trešā maiņa: Liepiņš, Katulis – Zeltiņš, Pavlovs, Bajaruns; ceturtā maiņa: Kniksts, Freibergs – Bobkovs, Brancis, Fiļimonovs.

Pirmais periods liepājniekiem kļuva par pamatīgu izgāšanos – gandrīz nekas nesanāca ne uzbrukumā, ne aizsardzībā. Aktīvi spēlējošie viesi, kas pirms šodienas mača bija zaudējuši trīs reizes pēc kārtas, presingoja liepājnieku zonā un izmantoja teju katru mūsējo kļūdu. Sestajā minūtē viesi izvirzījās vadībā, astotās minūtes izskaņā vairākumā panāca 2:0, bet 15. minūtē trešo reizi sarūgtināja laukuma saimniekus.

Otrajā periodā viesi regulāri pelnīja noraidījumus, un tas metalurgiem ļāva uzbrukt biežāk un bīstamāk. Diemžēl nācās samierināties tikai ar vienu vārtu guvumu, kadlielā skaitliskajā vairākumā ar atkārtotu metienu no vārtu priekšas precīzs bija Toms Zeltiņš.

Trešajā periodā Pavlovs ar metienu no zilās līnijas panāca 2:3, tomēr viesi nodrošināja šķietami drošo pārsvaru 5:2. Mūsējo labā vēlreiz no zilās precīzs bija Navarenko, tādējādi pietuvinot līdz 3:5. 56. minūtē nelielā kautiņā nācās piekāpties Jurim Štālam, kurš par pārkāpumu pirms tam saņēma noraidījumu līdz spēles beigām, bet metalurgiem divas minūtes nācās aizstāvēties mazākumā.