Liepājas metalurgs – Keramin 3:2 (pēcspēles metienos). Spēle beigusies

03.09.2009 18:58

Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta pirmajā spēlē Liepājā spēkiem mērojas “Liepājas metalurgs” un MInskas “Keramin”. Pēc pirmās trešdaļas rezultāts ir neizšķirts 0:0.

Pirmā trešdaļa pagāja ātrā tempā, tiesa, patiesu labu vārtu gūšanas iespēju abām vienībām bija itin maz. Metalurgiem bija labas izredzes izvirzīties vadībā spēlējot vairākumā, bet pietrūka jaudas, lai pielabotu sāncenšu vārtsarga atvairītās ripas.

Pēc pārtraukuma abas vienības straujajam tempam pievienoja arī precizitāti uzbrukumu noslēgumā. Mūsējo pirmajam virknējumam otrajā periodā nebija vajadzīga pat vien minūte, lai izvirzītos vadībā – pēc komandas jaunpienācēja Pavlova un ilggadējā kapteiņa Ivanova piespēlēm precīzi meta Fiļimonovs, kuram pērnās sezonas ievads savainojuma dēļ bija jāizlaiž – 21.minūtē 1:0.
Tiesa, lielā mērā tieši mūsējo pirmā virknējuma lēnīgums aizsardzībā bija vainojams pie tā, ka viesi panāca izlīdzinājumu – 26.minūtē 1:1.
Un tomēr mērķtiecīgāki uzbrukumā bija metalurgi,  kas laiku pa laikam ar tālām un precīzām piespēlēm sašķēla viesu aizsardzību, tiesa, izmantot izdevās tikai vienu šādu epizodi, kad precīz bija metalurgu jaunietis Mičkēvičs (Grāvītis, Širokovs) – 2:1.