Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

“Liepājas metalurgs” piedzīvo trešo zaudējumu pēc kārtas

15.01.2013 19:50

Šodien Baltkrievijas Atklātā hokeja čempionātā (BAČ) ‘’Liepājas metalurgs’’ hokejisti aizvadīja spēli Žlobinā, kur tikās ar vietējo hokeja klubu ‘’Metalurg’’’, un tā liepājniekiem bija pēdējā spēle regulārā čempionāta pirmajā kārtā. Skanot spēles beigu signālam kļuva skaidrs, ka liepājnieki zaudējuši ar rezultātu 0:2.

Liepājnieki pirms šīvakara spēles bija aizvadījuši divas izbraukuma spēles pret hokeja klubu ‘’Gomeļ’’, abās piedzīvoja zaudējumus (3:7 un 4:6). Neskatoties uz šiem zaudējumiem metalurgiem joprojām izdevās saglabāt BAČ kopvērtējumā 4. vietu ar izcīnītu 71 punktu 39 spēlēs, bet liepājnieku šīvakara pretiniekiem ‘’Metalurg’’ pēc aizvadītām 38 spēlēm ar izcīnītiem 98 punktiem ir stabilā 2. vietā. Žlobinas komanda šosezon ir vienīgā BAČ komanda pret kuru liepājnieki nebija izdevies izcīnīt nevienu punktu. Lai BAČ regulārā čempionāta otro kārtu liepājnieki sāktu kā 4. vietas īpašnieki, viņiem šovakar noteikti bija jāuzvar. Pirms spēles liepājniekiem bija pamatotas cerības, ka varēs uzvarēt, jo pretinieki aizvadītās nedēļas nogalē aizvadīja trīs smagas spēles IIHF Kontinentālā kausa izcīņā.

Liepājnieku treneri šovakar visai negaidīti savas komandas vārtos bija ielikuši nomināli trešo vārtsargu N.Grīnvaldu, bet kā rezerves vārtsargs bija pieteikts J.Kalniņš. Mājinieku vārtos šovakar stājās labākais BAČ vārtsargs-D. Miļčakovs, kurš šosezon savos vārtos vidēji ielaiž 1,16 ripas. Arī šodien liepājnieku sastāvā laukumā devās R. Bukarts, kurš rezultatīvi aizvadīja spēles Gomeļā.

Spēles rezultāts tika atklāts astotajā minūtē, kad mājinieks V. Hļebņikovs raidīja ripu liepājnieku vārtos.

Otrajā periodā vārti netika gūti. Mājiniekiem bija labas iespējas rezultātu dubultot spēlējot vairākumā, tomēr viesu pārliecinošā spēle aizsardzībā neļāva viņiem to izdarīt.

Trešā perioda sestajā minūtē Ņ. Osipovs dubultoja savas komandas pārsvaru. Vairāk vārtus abas komandas neguva, un līdz ar to liepājnieki bija piedzīvojuši trešo zaudējumu pēc kārtas.

BAČ 2012/2013. gada sezonas regulārais čempionāts
“Metalurg” – “Liepājas metalurgs” – 2:0 (1:0,0:0,1:0)
Vārti: 07:28 1:0 Hļebņikovs (Durnovs; Jaskevičs), 45:24 2:0 Osipovs (Jeļisejenko)
Vārtsargi: Dmitrijs Miļčakovs – Nauris Grīnvalds
Soda minūtes: 4:22 (2:8;0:14;2:0)