Ceturtdiena, 22. februāris Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

“Liepājas metalurgs” pieveic “Rīga-20” hokejistus

15.10.2006 13:25

0

Rīgas Sporta Pilī sestdien premjerlīgas spēlē “Liepājas metalurgs” ar rezultātu 2:3 (0:1, 2:2, 0:0) pieveica “Rīga-20” vienību, vēsta. Spēli komandas iesāka apņēmīgi. Vārtu gūšanas izdevības bija gan rīdziniekiem, gan “Metalurgam”, taču vai nu mājinieku vārtus vairākkārt glāba Stiģis, vai arī “Rīga-20” izdarītie metieni lidoja liepājnieku vārtiem secen. Pamazām iniciatīvu pārņēma “Metalurgs”. Tiesa, spēlējot nevienādos sastāvos dominēja aizsargi, nevis uzbrucēji – komandas vairākumos spēja izveidot labi ja vienu bīstamu momentu. Mača 17. minūtē, spēlējot 4:4, ar negaidītu metienu pēc pagrieziena pirmos vārtus guva Kuļibaba, panākot 1:0 “meču” labā.

2. periodā laukumā iznāca pavisam “cita” “Rīga-20”. “Juniori” izskatījās krietni vien motivētāki, trešdaļu iesākot aktīvi, un izdarot biežāk metienus pa vārtiem nekā 1. periodā. 23. minūtē 1 pret 1 ar pretinieku vārtsargu izrāvās Fadejevs, un liepājnieku aizsargi tikai ar noteikumu pārkāpumu, izpelnoties soda metienu uz saviem vārtiem, spēja uzbrukumu apturēt. “Bullīti” izpildīja Meija, taču nesekmīgi. 28. minūtē 2 noraidījumus vienlaicīgi saņēma liepājnieki, paliekot mazākumā 3 pret 5. Latvijas U-20 bāzes komandai bija vajadzīgas tikai 15 sekundes, lai gūtu vārtus. Ļoti spēcīgu tālšāvienu no zilās līnijas izdarīja Cibuļskis. Ripa spēlētāju burzmā mainīja virzienu un ielidoja vārtos – 1:1. 2 minūtes vēlāk, emocionālā pacēluma vadīti, “Rīga-20” izvirzījās vadībā. 2:1 panāca Džeriņš.

Trešdaļas beigās rīdzinieku dominance noplaka. 36. minūtē skaitliskajā vairākumā status quo ar tālu metienu atjauno P.Borisenko – 2:2, bet perioda izskaņā “Metalurgs” pēc Koreškova metiena vadību atguva.

3. periodā komandas spēlēja ātru hokeju. Daudz metienus vārtu virzienā izdarīja abas komandas, taču pa vārtiem krietni biežāk izdevās trāpīt viesiem, jo liepājnieki spēlēja vienkāršāk, bet rīdzinieki vairākkārt izraujoties 2 pret 1 vai 3 pret 2 uzbrukums noslēdza neveiksmīgi, izdarot nesekmīgas piespēles vai arī, cenšoties trāpīt vārtu stūros, meta ripu vārtiem mazliet garām. Pēdējā trešdaļā rezultāts nemainījās, un spēle noslēdzās ar 3:2 “Liepājas Metalurgs” labā.

Komentāri:

SK “Rīga-20” kapteinis Oskars Cibuļskis:
“Zaudējām tāpēc, ka spēli iesākām vāji. Kāpēc iesākām tik slikti? Kārtīgi neiesildījāmies un bija vajadzīgs laiks, lai iespēlētos.”

FHK “Liepājas Metalurgs” galvenais treneris Vladimirs Golubovičs:
”Ar komandas sniegumu esmu apmierināts. Mēs nospēlējām tik labi, cik ļāva tiesneši. Man ir nopietnas pretenzijas pret arbitru darbību. Tas nav nopietni pus spēli aizvadīt mazākumā un saņemt noraidījumus par to, ka spēlētājs pretieniekam paceļ nūju.”