“Liepājas metalurgs” sagrauj “Vitebsk” ar 6:1

06.01.2011 18:09

SK “Liepājas metalurgs” šā vakara pretinieks Liepājā notiekošajā Baltkrievijas hokeja ekstralīgas spēlē ir HK “Vitebsk”.

“Liepājas metalurga” sastāvs. Vārtos: Žabotinskis; pirmā maiņa: Navarenko, Ališausks – Štāls, Bļinovs, Mamonovs; otrā maiņa: Feldmanis, Katulis – Skvorcovs, Gņidenko, Brahmanis; trešā maiņa: Kniksts, Demiters – Zeltiņš, Pavlovs, Bajaruns; ceturtā maiņa: Liepiņš, Freibergs – Diļevka, Brancis, K. Jass.

Tāpat kā pirms divām dienām, arī ceturtdienas vakarā metalurgiem pirmajā periodā bija stabils pārsvars. Atšķirībā no otrdienas mača, šovakar mūsējiem savas vārtu gūšanas iespējas izdodas pārvērst precīzos raidījumos. Astotajā minūtē Vladimirs Mamonovs vairākumā bija precīzs no zilās līnijas, bet 15. minūtē pēc rikošeta no borta, ripu vārtos no neliela attāluma trieca Māris Diļevka – pēc pirmā perioda metalurgi vadībā ar 2:0.

Otrajā periodā jau no pirmajām sekundēm viesi darbojās krietni aktīvāk nekā pirmajā trešdaļā, tomēr vārtus atkal guva metalurgi – 32. minūtē pēc Navarenko ideālas piespēles precīzs bija Brahmanis. 36. minūtē viesi atjaunoja divu ripu deficītu, kad pēc vairākiem metieniem pēc kārtas beidzot kapitulēja Žabotinskis. Mūsējiem, lai iemestu ceturto ripu bija vajadzīgs mazāk par minūti. 37. minūtē vēl vienu teicamu Navarenko piespēli vārtu guvumā no neliela attāluma pārvērta Gunārs Skvorcovs – 4:1 metalurgu labā.

Trešā perioda astotajā minūtē vēl vienus vārtus vairākumā liepājnieku labā guva Juris Štāls, bet punktu viesu sagrāvei ar patālu metienu gandrīz no zilās līnijas pielika Edijs Brahmanis. Teicamu spēli aizvadīja metalurgu Ukrainas leģionārs Jurijs Navarenko, kurš izcēlās ar četrām rezultatīvām piespēlēm.