”Liepājas SSS” divas sakāves no rīdziniekiem

Junioru attīstības hokeja līgā divas cīņas aizvadīja ”Liepājas SSS”, un pretiniekos šoreiz bija HS ”Rīga”. Vispirms liepājnieki savā laukumā piekāpās ar 1:6 (0:2, 0:3, 1:1), bet turpinājumā izbraukumā zaudēja ar 3:9 (1:3, 0:4, 2:2).

29.11.2022 06:00

Pēc aizvadītajām divām neveiksmēm ”Liepājas SSS” zaudējumu skaits sasniedzis duci, un bez izcīnītiem punktiem mūsējie gozējas turnīra tabulas astē.

Pirmajā mačā liepājnieku vārtus sargāja Rodions Pronskis un no 40. minūtes Aleksejs Dolmatovs, bet viesos visas 60 minūtes cietoksnī darbojās Dolmatovs.

Abos mačos līdzvērtīga spēkošanās izvērtās vien noslēdzošajā trešdaļā, kad rīdzinieki bija iekrājuši ievērojamu pārsvaru un uzvarētāja liktenis jau bija izšķirts.

Liepājā rīdzinieki pēc divām trešdaļām iekrāja piecu vārtu pārsvaru, bet pie vienīgā panākuma mājinieki tika 56. minūtē, kad vairākumu realizēja Sandis Cionelis.

Ar rezultatīvām piespēlēm šajā vārtu guvumā izcēlās Kristians Roberts Gauris un Endijs Butāns.

Arī viesos pēc divām trešdaļām rīdzinieki sasniedza ievērojamu pārsvaru (7:1), un atlikušās divdesmit minūtes palika formalitātes kārtošanai.

Pirmos vārtus mūsējie guva 18. minūtē, tobrīd panākot 1:1. Pēc Iļjas Lezevska un Patrika Martina Laukmaņa piespēlēm ripu mājinieku vārtos raidīja Raimonds Daizis. Savukārt trešā perioda ievadā golus iemeta Roberts Krieviņš un Sandis Cionelis.

27. novembrī ”Liepājas SSS” izbraukumā sacentīsies ar ”Prizmu”.