Otrdiena, 19. marts Jāzeps, Juzefa

”Liepājas SSS” komandai sezona noslēdzas ceturtdaļfinālā

Latvijas hokeja 1. līgas izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā ”Liepājas SSS” sērijā līdz divām uzvarām ar 0:2 piekāpās ”Tukumam/Ventai 2002”. Izbraukumā liepājnieki piekāpās ar 3:6 (0:2, 2:3, 1:1), bet savā laukumā mūsējie zaudēja papildlaikā ar 2:3 (0:0, 2:1, 0:1, 0:1).

11.05.2022 06:03

Regulāro turnīru abas vienības noslēdza turnīra tabulā līdzās, tukumniekiem ieņemot 4. vietu, bet liepājniekiem esot 5. pozīcijā. Savā starpā komandas aizvadīja trīs cīņas, un sekmīgāka bilance bija mūsējiem (3:2, 4:2, 1:4).

Sezonas izskaņā lauvēni no 2. vietas noslīdēja uz 5. pozīciju, un kopumā rezultāti finiša taisnē optimismu neraisīja.

Tukuma ledus hallē mājinieki jau līdz 23. minūtei iekrāja 5:0 pārsvaru, izteikti sekmīgi nospēlējot otrā perioda sākumā, kad divarpus minūšu laikā viesu vārtos iemeta trīs ripas. Liepājnieki sasparojās un līdz 47. minūtei samazināja deficītu līdz 3:5.

Mūsējiem divreiz atzīmējās Matīss Petrovics, bet vienu golu iemeta Renārs Kamergrauzis. Sekmīgam turpinājumam patraucēja noraidījumi, un tukumnieki, realizējot vairākumu, pielika pirmajai ceturtdaļfināla cīņai punktu.

Arī otrajā savstarpējā mačā netrūka noraidījumu, bet tikai vienreiz tika realizēts skaitliskais vairākums. Otrā perioda pirmajā uzbrukumā tukumnieki izvirzījās vadībā, bet Rihards Ričards Fomins un Rolands Strautiņš mājiniekiem nodrošināja vadību. Pozitīvo rezultātu mūsējiem neizdevās nosargāt, un viesi 49. minūtē panāca neizšķirtu.

Uzvarētāja noskaidrošanai komandas aizvadīja papildlaiku, un laimīgo ceļazīmi uz pusfinālu izvilka ”Tukums/Venta 2002”. 66. minūtē Gustavs Millers panāca 3:2, un viesi sērijā nokārtoja uzvaru ar 2:0.