Livonijas hokeja līgā aizvadītas otrās kārtas spēles

30. oktobrī Livonijas hokeja līgā notika otrās kārtas spēles.

31.10.2022 15:06

Pirmajā šīs kārtas spēlē “Lsk” sacentās ar “Bitēm”.

Spēle iesākās ar “Lsk” ievērojamu pārsvaru, bet pēc divu periodu cīņas, kad rezultāts bija 3:1 “Lsk” labā, “Bites” tomēr atguvās un 22 sekundes līdz spēles beigām spēja, no šķietami bezcerīgas spēles, rezultātu izlīdzināt un gūt uzvaru pēcspēles soda metienos ar rezultātu 5:4.

Izšķirošos vārtus ar soda metienu guva Deivids Fomins.

Otrajā spēlē tikās “1625 Liepāja” ar “Svelet”.

Spēle no pirmās līdz pēdējai minūtei bija līdzīga, tikai 32 sekundes līdz spēles beigām pēc Krista Līva un Edgara Laukgaļa piespēlēm “1625 Liepāja” uzbrucējs Krists Hartmanis guva lieliskus vārtus, izraujot uzvaru spēles pamatlaikā, kas nodrošināja “1625 Liepāja” pirmo vieta turnīra tabulā.

Nākošās spēles notiks 13. novembrī, kad spēkiem mērosies “Lāči” ar “Svelet” un “Kolumbs” ar “LSK”.