“LSSS/HK Liepāja” sezonu iesāk ar uzvaru

10.09.2020 14:47

Junioru attīstības hokeja līgas jauno sezonu ar uzvaru sākusi “LSSS/HK Liepāja”, kas Latvijas hokeja otrā ešelona turnīra pirmajā mačā izbraukumā ar 6:4 (1:1, 2:1, 3:2) pārspēja HS “Rīga”.

2020./2021. gada Junioru attīstības hokeja līgas sezonā piedalīsies 11 komandas. Vienības pirmajā posmā aizvadīs trīs apļus, pēc kuriem tiks noteiktas 4 labākās komandas, kas turpinājumā tiksies izslēgšanas turnīrā.

Liepājnieki atklāšanas mačā pret “Rīgu” vispirms nonāca iedzinējos, bet turpinājumā pārņēma iniciatīvu un rezultatīvā cīņā pārspēja desmit sezonas Liepājā spēlējušā Jura Ozola trenēto vienību. Piektajā minūtē mājinieki izmantoja lielo skaitlisko vairākumu, bet liepājnieki 15. minūtē panāca neizšķirtu. Otrā perioda ievadā mūsējie pēc Raivo Freidenfelda raidījuma izvirzījās vadībā, bet pēc nepilnām piecām minūtēm rīdzinieki atjaunoja status quo. Turpinājumā viesi guva trīs vārtus, taču laukuma saimnieki neizkāra balto karogu un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Rīdzinieki galotnē nomainīja vārtsargu pret laukuma sesto spēlētāju, bet Kārļa Liepiņa vadītā komanda priekšpēdējā sekundē raidīja ripu jau tukšos vārtos.

Mūsējo rindās Raivo Freidenfelds atzīmējās ar 4 (1+3) rezultativitātes punktiem, bet 2 golus iemeta Deniss Vilmans. Nākamo spēli “LSSS/HK Liepāja” aizvadīs 13. septembrī savā laukumā pret “Pirātiem”.