Ceturtdiena, 16. maijs Edijs, Edvīns

“Metalurgi” pēdējā spēlē pirms dalības Kontinentālajā kausā smagi zaudē “Junostj”

21.11.2011 20:00

Latvijas čempionvienība “Liepājas metalurgs” pēdējā spēlē pirms dalības Kontinentālajā kausā pirmdien Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) mačā izbraukumā ar 2:8 (1:3, 1:1, 0:4) smagi zaudēja latviešu uzbrucēja Armanda Bērziņa pārstāvētajai Minskas “Junostj” vienība.

Liepājas hokejisti pirmajās 16 minūtēs ielaida trīs vārtus, pēc kā Jāni Kalniņu no ciešanām atbrīvoja Nikolajs Žurkovs. Pateicoties Artūra Mickēviča un Toma Zeltiņa vārtu guvumiem, izdevās no 0:3 pievilkt līdz 2:3, taču uz neko vairāk kurzemnieki nebija spējīgi. Turpinājumā vārtus, daudz vārtu, guva tikai “Yunost”, uzvarot ar graujošu 8:2!

Minskas sastāvā 1+1 Armandam Bērziņam. Latviešu uzbrucējs jau 18. sekundē asistēja pirmo vārtu gūšanā, bet trešajā periodā realizēja lielo vairākumu. Bērziņam šodien arī +2 lietderības koeficients. Bērziņš šosezon 21 spēlē sakrājis 16 (5+11) rezultativitātes punktus un +3 lietderības koeficientu. Uzbrucēja kontā arī 32 soda minūtes.

Šodienas spēlē bija ļoti daudz noraidījumu. Mājinieki realizēja tikai divus no 14 vairākumiem, bet “Metalurga” spēlētāji neizmantoja nevienu no septiņām vairākuma iespējām. “Metalurgs” pret “Yunost” zaudējis visas četras šīs sezonas spēles. Savā laukumā bija 4:5 (papildlaikā) un 1:2, bet viesos 0:1 un šodien 2:8.

Liepājnieki 23 spēlēs izcīnījuši 24 punktus, ieņemot 8. vietu 11 komandu konkurencē. “Yunost” ar 44 punktiem atrodas 4. vietā, bet līdere ar 57 punktiem ir “Gomel”, kas ar 6:1 izbraukumā sasista Novoplockas “Himik-SKA”.

BAČ regulārā sezona, 21. novembris

Yunost – Liepājas metalurgs 8:2 (3:1, 1:1, 4:0)
Vārti: 0:18 Janovskis (Bērziņš) 1:0, 13:59 Kločkovs (Timčenko) 2:0, Timčenko (Zadeļjonovs, Sirejs, vair.) 3:0, 19:40 Mickēvičs (Skvorcovs, Straupe) 3:1, 23:33 Zeltiņš (Bajaruns, Ališausks) 3:2, 32:47 Zaharovs (Sirejs, Timčenko) 4:2, 47:48 Kuriļins (Jakimovičs) 5:2, 50:01 Bērziņš (Zadeļjonovs, Timčenko, vair.2) 6:2, 50:31 Janovskis (vair.) 7:2, 59:19 Zaharovs (Timčenko, Usenko) 8:2
Metieni: 44:19
Soda minūtes: 14:28
Vārtsargi: Maļutins – Kalniņš (no 15:42 Žurkovs)