Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

”Metalurgs” Kontinentālajā kausā uzvar Ungārijas čempionus

20.10.2012 16:00

‘’Liepājas metalurgs’’ hokeja komanda šodien tiekoties ar Ungārijas čempioniem Miškolcas ‘’Polar Bears’’ turpināja dalību Somijas pilsētā Vaasa notiekošajā IHF Kontinentālā kausa izcīņas otrā kārtā.

Trešajā periodā iemetot četrus bezatbildes vārtus liepājnieki nodrošināja uzvaru ar rezultātu 7:4.

Vakar liepājnieki, trešajā periodā ielaižot trīs bezatbildes vārtus, ar rezultātu 3:5 atzina Kazahijas čempionvienības ‘’Beibarys’’ pārākumu. Ungārijas čempioni vakardienas vakara spēlē piedzīvoja pamatīgu sagrāvi pret mājinieku hokeja klubu ‘’Sport’’ ar rezultātu 1:11.

Metalurgu treneri savas komandas vārtu drošību bija uzticējuši Jānim Auziņam, bet ungāru komandas vārtus sargāja Dāvids Gjenes. Laukuma spēlētāju virknējumos liepājnieku treneri būtiskas izmaiņas pēc vakardienas spēles nebija veikuši, vienīgi apmainījuši vietām pirmo un otro maiņu.

Spēles pirmā perioda sākums ļoti neveiksmīgi sākās priekš liepājniekiem, jo spēles pirmajās četrās minūtēs J. Auziņa vārtos pabija divas ripas. Nekavējoties sekoja metalurgu treneru pieprasītais pusminūtes pārtraukums, un vārtsargu maiņa. Perioda ceturtajā minūtē vārtos stājās J. Kalniņš. Tas deva cerēto rezultātu, un liepājnieku pirmā maiņa pietiekoši ātri panāca izlīdzinājumu. Divi vārti L. Bajarunam, kurš abus vārtus guva no tuvas distances vārtu priekšā. Tomēr tas vel nebija viss, jo ungārs A. Rafajs 18. minūtē atkal vadībā izvirzīja savu komandu. Liepājnieku ceturtā maiņa 20. minūtē teica pēdējo vārdu pirmā periodā, un A. Kuzmenkovs atkal panāca izlīdzinājumu. Metienu attiecība pēc pirmā periodā 23:16.

Otrā perioda septītajā minūtē atkal vadībā izvirzījās ungāri, kuriem vārtus guva B.Lada. Otrā periodā vairāk vārti netika gūti. Metienu attiecība otrā periodā 15:11.

Trešā perioda liepājnieki salauza ungāru pretestību, jo perioda pēdējās desmit minūtēs spēja gūt trīs vārtus trīs minūšu laikā. Spēles rezultātu 53. minūtē izlīdzināja E. Brancis, bet T. Zeltiņa un G. Skvorcova gūtie vārti jau pārliecinošā vadībā izvirzīja liepājniekus. Spēles izskaņā A. Kuzmenkovs gūstot liepājniekiem septītos vārtus nodrošināja metalurgu uzvaru.

SK,,Liepājas metalurgs’’ hokeja komandas sastāvs spēlei.

16.Kārlis Ozoliņš -86.Arturs Kuzmenkovs-91. Artūrs Mickevičs

‘’Liepājas metalurgs’’ – ‘’Polar Bears’’ – 7:4 (3:3,0:1,4:0)

Vārti: 01:55 0:1 Rito (Šizranji), 03:41 0:2 Naģs (Faluga; Fodors), 05:03 1:2 Bajaruns (Brancis;Birziņš), 09:38 2:2Bajaruns (Skvorcovs; Brancis), 17:38 2:3 Rafajs (Naģs), 19:11 3:3 Kuzmenkovs (Mickevics; Ozoliņš), 26:25 4:3Lada (Saluga), 52:32 4:4 Brancis (Skvorcovs; Birziņš), 53:05 5:4 Zeltiņš (Verenis), 53:38 6:4 Skvorcovs (Mickevics; Kuzmenkovs), 56:07 7:4 Kuzmenkovs (Mickevics)

Vārtsargi:– Jānis Auziņš (no 03:41 minūtes Jānis Kalniņš)-Dāvids Gjenes

Soda minūtes: 2:6