Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Metalurgs” nenotur pārsvaru un zaudē Žlobinai (video)

26.12.2011 18:15

Sāpīgu zaudējumu Baltkrievijas Atklātā hokeja čempionāta spēlē pirmdienas vakarā piedzīvoja “Liepājas metalurga” hokejisti, kuri savā laukumā ar 1:2 piekāpās Žlobinas “Metallurg”, kas pēc uzvaras kļuvusi par līgas līderi.

Pirmajos divos periodos nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās, lai gan iespēju vismaz vairākumā netrūka. Mums bija pieci mazie sodi (zīmīgi – divreiz par skaitliskā sastāva neievērošanu), bet viesiem – četri.

Rezultāts beidzot tika “saslapināts” pēdējā perioda ievadā, kad 2. minūtē ar metienu augšējā stūrī izcēlās Edgars Brancis – 1:0. Ilgi vadībā Liepāja gan nepabija, jo jau pēc divām minūtēm Jāni Auziņu ar tālu metienu pārspēja Antons Puļvers – 1:1.

Kā vēlāk izrādījās, šodien mūsējiem nebija lemts gūt kaut punktiņu. Perioda 14. minūtē Jevgēņijs Kaštanovs izmantoja Auziņa paviršību (nenosegts tuvais stūris) un panāca 2:1 viesu labā. Atspēlēties kurzemniekiem nebija lemts, nelīdzēja arī vārtsarga nomainīšana pret sesto laukuma spēlētāju. Zaudējums ar 1:2, abas komandas pēc divām dienām Liepājā tiksies vēlreiz.

Žlobinas komanda, pateicoties šodien gūtajai uzvarai, ar 82 punktiem kļuvusi par līgas līderi, no 1. vietas izstumjot “Gomel”. Savukārt liepājnieki 33 spēlēs sakrājuši 30 punktus, paliekot 9. vietā 11 komandu konkurencē.

BAČ regulārā sezona, 26. decembris

Liepājas Metalurgs – Žlobinas Metallurg 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

Vārti: 41:43 Brancis (Skvorcovs, Mickēvičs) 1:0, 43:55 Puļvers (Baranovs, Igošins) 1:1, 53:14 Kaštanovs 1:2

Vārtsargi: Auziņš – Miļčakovs