Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

MHL-B grupā ”Liepājas metalurgs-2” svin pārliecinošu uzvaru

05.12.2012 20:56

Šodien kārtējās spēles MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu divīzijā aizvadīja visas trīs Latviju pārstāvošās komandas. ‘’Liepājas metalurgs-2’’ savā laukumā svinēja pārliecinošu (10:1) uzvaru pār ‘’Platina/Kišiņeva’’.’Liepājas metalurgs-2’’ pirms šīsdienas spēles pēc aizvadītām 22 spēlēm ar izcīnītu 53 punktiem Ziemeļu-Rietumu divīzijā (arī visā MHL-B grupā) ieņēma 1. vietu.

Spēles rezultātu otrajā minūtē atklāja mājinieku spēlētājs M. Freimanis. Perioda 12. minūtē P. Hodzko rezultātu dubultoja, bet vel pēc 38 sekundēm J. Ziemiņš, izmantojot vairākumu, trešo reizi ripu raidīja pretinieku vārtos. Viesi bija spiesti mainīt vārtsargu. Pirmo periodu 10 sekundes pirms tā beigām noslēdza L. Rimjana vārtu guvums, vēlreiz mājiniekiem spēlējot vairākumā.

Otrā periodā mājinieki turpināja spēlēt rezultatīvi. Perioda astotajā minūtē L. Rimjans guva savus otros vārtus aizvadītajā spēlē, kad liepājnieki spēlēja mazākumā. Perioda 13. minūtē E.Ārinieks guva mājiniekiem sestos vārtus, bet vel pēc 48 sekundēm K.Planics viesu vārtsargam lika kapitulēt septīto reizi. Un arī tas vel nebija viss, jo perioda 15. minūtē R. Remiņš guva arī astotos vārtus.

Trešā perioda ceturtajā minūtē V.Boženkovs viesu vārtsargu pārspēja devīto reizi. Liepājnieku vārtsargs V. Miščuks pirmo un pēdējo reizi tika pārspēts spēles 47. minūtē, kad precīzs bija V.Aleksandrovs. Mājiniekiem desmitos vārtus spēles 58. minūtē guva V. Freijs, un līdz ar to metalurgi varēja svinēt uzvaru ar rezultātu 10:1. Metienu pa vārtiem attiecība 55:12 pa labu mājiniekiem.