Trešdiena, 19. februāris Zane, Zuzanna

“Mogo” dramatiski uzvar “Liepāju” 13 vārtu spēlē

15.01.2020 22:18

”Optibet” hokeja līgā ”Mogo” izcīnīja dramatisku uzvaru pār ”Liepāju”, rezultatīvā mačā uzvaras vārtus gūstot pēdējā minūtē (7:6).

HK ”Mogo” un ”Liepāja” aizvadīja ļoti rezultatīvu cīņu, kas bija ne pārāk patīkama vārtsargiem.

”Liepāja” prata pirmajā periodā uzvarēt ar 3:1, taču ”Mogo” spēles vidū atspēlējās un pēc tam abas komandas guva vārtus pārmaiņus, kas noveda pie rezultāta 6:6 51. minūtē.

Atlikušajā laikā abas komandas vairākkārt pārkāpa noteikumus, Mārtiņam Ķevlim ”Liepājas” sastāvā saņemot 5+20 sodu, un 36 sekundes pirms pamatlaika beigām ”Mogo” izrāva uzvaru ar rezultātu 7:6.

Izšķirošos vārtus guva Gatis Gricinskis, kuram tie bija otrie vārti, bet kopumā spēlē četrus punktus savāca Rūdolfs Maslovskis (2+2). ”Liepājas” sastāvā trīs punkti (2+1) Markam Kaleiņikovam, bet Māris Diļevka un Bruno Zabis tika pie diviem punktiem.