Nostiprinās vadībā

31.10.2008 09:27

Latvijas hokeja čempionātā astoto uzvaru izcīnījusi komanda “Liepājas metalurgs 2”, kas izbraukumā pēcspēles metienos apspēlēja HS “Rīga/Prizma-Hanza” – 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1). Prizmiešiem mūsējie piekāpās Latvijas čempionāta pirmajā spēlē – itin līdzvērtīgajā cīņā rīdzinieki septembra vidū bija pārāki ar 4:3.

Neskatoties uz atšķirīgām pozīcijām turnīra tabulā, arī Rīgā liepājniekiem klājās grūti. Pēdējās trešdaļas vidū mājinieki izvirzījās vadībā ar 1:0, bet metalurgiem nepilnas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām izdevās panākt neizšķirtu – 1:1 (Māris Diļevka). Savukārt uzvaru liepājniekiem nodrošināja Alekseja Propošina realizētais bullītis.

Pēc šīs uzvaras “Liepājas metalurgs 2” ir nostiprinājies turnīra vadībā. Tiesa, 2.vietā esošajai komandai “Energija” ir divas spēles rezervē.

Nākamo maču mūsējie 5.novembrī aizvadīs izbraukumā pret SK “LSPA/Rīga”.